location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

FORESTER

Hinnakiri Spetsifikatsioon
          Broneerige proovisõit

FORESTER

Hinnakiri Spetsifikatsioon
          Broneerige proovisõit

TESTIVÕITJA

"Linnadžiipide võrdlustesti võidab parim džiip: Forester."
Autoleht

“Maastikul omasugustest võimekam.”
EE Tehnika

Forester
LOE LÄHEMALT

Forester
LOE LÄHEMALT

Versioon

Versioon

VersioonHinnadKäigukast
2.0 X 25 000  6MT
2.0 X 26 600  Lineartronic
2.0D X 28 300  6MT
2.0D X 29 900  Lineartronic

VersioonHinnadKäigukast
2.0 XS 27 390  6MT
2.0 XS 28 990  Lineartronic
2.0 XE 31 590  Lineartronic
2.0D XS 30 690  6MT
2.0D XS 32 290  Lineartronic
2.0D XE 35 390  Lineartronic

XT

VersioonHinnadKäigukast
2.0 XT Exclusive 35 190  Lineartronic
2.0 XT Sport 30 900  Lineartronic
360°

360°

VAADE

Crystal Black Silica
Välimus

Välimus

Tõeline visadus on segu tagasihoidlikkusest, tugevusest ja vastupidavusest. Neid omadusi väljendab ka Foresteri tõsine, julge disain. Uuenduslikum ja stiilsem, kui kunagi varem, on Foresteri elegantne välimus heas tasakaalus tema sooritusvõimega.

Välimus varustus

Interjöör
 • Interjöör
 • Mugavus
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

Interjöör

Foresteri kutsuv salong pakub sulle ja kaassõitjatele kõiki tänapäevaseid mugavusi, suurepärast ruumikust ning palju erinevaid võimalusi selle kasutamiseks. Arvestades sinu elustiili ja ootusi, on kõik vajaminev paigutatud Foresteris just sinna, kus seda kõige enam vajad. Ruumikas ja nutikas interjöörilahendus on loodud selleks, et elu oleks lihtsam ja juhtimine mugavam.

INTERJÖÖRI DETAILID

Mugavus

Interjöör

Teeleminek ei tähenda, et peaksid kogu muu elu maha jätma. Intuitiivne käsitsusmugavus muudab info- ja audiosüsteemi kasutamise imelihtsaks ega takista keskendumist. Forester hoiab sind maailmaga ühenduses, jagades infot, meelelahutust ning sõidujuhiseid, mida kõike saab kontrollida vaid sõrmeliigutuse või isegi häälkäskluste abil. Ning ühendades süsteemi ka nutitelefoni, on su sõbrad ja muusikavalik alati käeulatuses.

Mitmekülgsus

Interjöör

Forester on hästi ette valmistatud kõigi sinu ettevõtmiste jaoks, olgu need siis planeeritud puhkusereisid või täiesti spontaansed avastusretked. Avar pagasiruum mahutab neli suurt reisikohvrit ja ka kõige kogukama matkavarustuse. Koorma laadimise teevad lihtsamaks elektriajamiga avatav tagaluuk, laiemalt avanevad uksed ning madalamad lävepakud. Pikemate esemete vedamiseks saab tagaistme seljatoed 60/40 suhtes maha klappida.

360°

Interjöör

Osa näidatud varustusest ei pruugi olla Eestis saadaval. 

Tehnoloogia
 • boxer mootor
 • Sümmeetriline nelikvedu
 • käigukastid
boxer mootor

Tehnoloogia

Väheste maasturite sõiduomadused on samal tasemel nagu Foresteril, mille usaldusväärsuse ja reaktsioonikiiruse põhitegija on pinna all peidus – see on unikaalne SUBARU BOXER mootor. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

Loe lähemalt boxer mootoritest

Sümmeetriline nelikvedu

Tehnoloogia

Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad välja Foresteri vaimustavalt elava loomuse. Kõik Subarud on tuntud selle poolest, et tekitavad rooli taga inspireeriva kindlustunde tänu oma sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori tasakaalustatud kooslusele, mis kannab võimsuse alati üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

Loe lähemalt sümmeetrilise nelikvedu

käigukastid

Tehnoloogia

Lineartronic CVT automaatkast tõstab Foresteri efektiivsuse ja reaktsioonivõime lausa vaimustavale tasemele. Hoides mootoripöördeid optimaalses vahemikus ning säilitades sõidukiirust, mis käiguvahetusel tihti kipub vähenema, aitab see unikaalne käigukast märkimisväärselt kütust säästa. Uuenenud käiguvahetus tagab kerge, sujuva ja tundliku sõidu ning otsesema mootoritunnetuse. 2.0D ja 2.0XT mootoriga ühendatud Lineartronic omab ka suuremat pöördemomenti sujuvalt rakendavat hüdrotrafot, mis vähendab käiguvahetusel tekkivat müra. Astmevaba käiguvahetus aitab kiirendusel mootori jõu kindlalt ratastele üle kanda. Lineartronicuga pikisuunas ühendatud aktiivselt veojõudu jaotav nelikveosüsteem muudab pidevalt ka veojõudu esi- ja tagasilla vahel, reageerides vähimalegi sõidutingimuste muutusele.

Loe lähemalt käigukastid

Turvalisus

Turvalisus

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi

 • audio ja navigatsioon