location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

Uus Subaru XV

Lõpeta unistamine. Tegutse.

 

 

Kas soovid olla esimeste proovisõitjate seas
ja tulla uue XV esmaesitlusele?

 

Registreeru täna!

Uus Subaru XV

Lõpeta unistamine. Tegutse.

 

 

Kas soovid olla esimeste proovisõitjate seas
ja tulla uue XV esmaesitlusele?

 

Registreeru täna!

Uus Subaru XV näitab Subaru tulevikku.

Läbinisti uus auto, mis valmib Subaru uuel platvormil.

Auhindu pälvinud vaikne salong, uuel tasemel

sõidunauding ja EyeSight juhiabisüsteem standardvarustuses.Versioon

Versioon

VersioonHindKäigukast
1.6i Base 22 990  Lineartronic
1.6i Ridge 26 890  Lineartronic
2.0i Active 27 990  Lineartronic
2.0i Ridge 28 990  Lineartronic
2.0i Summit 31 900  Lineartronic

 

 

 

 

360°

360

Cool Grey Khaki
Välimus

Välimus

Kui Subaru XV veidi enam kui viis aastat tagasi avalikkuse ette jõudis, oli see midagi täiesti uut. Mudel kogus kiiresti populaarsust ja üha uued kliendid avastasid enda jaoks selle margi. Nüüd on aeg uue põlvkonna ja – “pealaest jalatallani” – taas täiesti uue auto jaoks. Ja kuigi uus Subaru XV ei jaga eelmise põlvkonna autoga mitte ühtegi keredetaili, on siiski kohe näha, et tegu on ehtsa XV-ga. Oleks olnud rumal loobuda isikupärasest disainist, mida – lisaks sõiduki kvaliteediomadustele – omanikud selle margi juures kõige enam hindavad.

Loe lähemalt

INTERJÖÖR
  • Interjöör
  • Mitmekülgsus
  • 360°
Interjöör

INTERJÖÖR

Täiesti uus auto on otse loomulikult ka sisemuselt täiesti uus. Sujuvad jooned ja pehmed sisustusmaterjalid koos viimase peal infotainment-tehnoloogiaga teevad sõidust puhta naudingu. Uhiuus salong on võrreldamatult vaiksem ja märkimisväärselt ruumikam, kui senise põlvkonna Subaru XV-l. Uut interjööri on disaini eest juba ka auhinnatud.

Loe lähemalt

Mitmekülgsus

INTERJÖÖR

Subaru nutikalt ehitatud vedrustus võtab vähe ruumi – ka viie inimesega autos on nende pagasile kohta enam kui küll. Tagaistme seljatugi on kokkuklapitav. See teeb ruumi tõeliselt suurele laadungile.

Loe lähemalt

360°

INTERJÖÖR

turvalisus
  • Eyesight
  • Uus platvorm
Eyesight

turvalisus

Mitmed erapooletud uurimisasutused on tituleeritud juhiabi süsteemi EyeSight maailma parimaks. EyeSight ei võta juhtimist üle, vaid abistab juhti õnnetuste vältimisel. EyeSight baseerub stereokaamera tööprintsiibil ning on unikaalne selle poolest, et kõik tema funktsioonid on integreeritud ühtsesse süsteemi. EyeSight teeb vahet autodel, jalgratastel ning jalakäijatel ja pidurdab automaatselt ise, kui juhi tähelepanu on häiritud. Süsteemil on eessõitja piduritulesid identifitseeriv värvisensor, liiklusvooga kohanduv kiirushoidik ning sõidurajalt kõrvalekaldumise või väljasõidu hoiatussignaal.

Loe lähemalt

Uus platvorm

turvalisus

Uus Subaru XV on esimene mudel, mis ehitatud värskelt väljaarendatud Subaru Global Platform põhjale. Selle konstruktsiooni baasil valmivad kõik Subaru tulevikumudelid. Olles eelmisest peaaegu kaks korda jäigem, annab see meie autodele senisest toekama loomuse, seda nii mugavuse, sõidunaudingu kui ohutuse osas. Uus platvorm on konstrueeritud arvestades tuleviku jõuallikaid – alates bensiinimootoritest kuni hübriid- ja elektriajamiteni.