location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

OUTBACK

Hinnakiri Spetsifikatsioon
              Broneerige proovisõit

OUTBACK

Hinnakiri Spetsifikatsioon
              Broneerige proovisõit

;

TIPPVARUSTUSES SUBARU
OUTBACK NÜÜD ERIHINNAGA

< >

LOE LÄHEMALT

Gallerii

Rohkem artikleid

Versioon

Versioon

VersioonHindKäigukast
2.5i Base 31 800  Lineartronic
2.5i Ridge 33 700  Lineartronic
2.0D Base 34 400  Lineartronic
2.0D Ridge 36 200  Lineartronic

VersioonHindKäigukast
2.5i Summit 37 800  Lineartronic
2.0D Summit 40 300  Lineartronic
360°

360°

vaade

Tungsten Metallic
Välimus
Interjöör
 • Interjöör
 • Mugavus
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

Interjöör

 

Uue Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks.

INTERJÖÖRI DETAILID

Mugavus

Interjöör

Löö oma igapäevarutiin särama. Outbacki leidlik disain ja tehnoloogilised lahendused on erakordselt hästitoimivad ja praktilised. Keskkonsoolis asuv 7” puutekraan ja näidikuteplokis paiknev LCD-ekraan võimaldavad ligipääsu kõigele vajalikule. Sinu käsutuses on uus, 12 Harman/Kadron kõlariga*1 premiumklassi või standardne, 6 kõlariga audiosüsteem. Lisaks on kogu süsteem nutiseadmetega kokkusobiv,mis teeb ühendumise imelihtsaks.*2

*1 Saadaval ainult Summit mudelil. *2 Juht vastutab alati sõiduohutuse eest. Hoidu kasutamast puutekraani sõidu ajal.

Mitmekülgsus

Interjöör

Elu esitab üha uusi väljakutseid ja hea on teada, et uus Outback tuleb lihtsasti toime nende kõigiga. Laadimise muudab eriti mugavaks vaid ühe nupuvajutusega avanev elektriliselt juhitav tagaluuk*, mis tagab sulle kohese ligipääsu pakiruumile.

Nüüd on kõige vajaliku jaoks veel rohkem ruumi. Pakiruumi on suurendatud, mahutamaks kuni neli 80 l kohvrit ja põrand on saanud veel siledam, et oleks ruumi veel enamale pagasile. Tagaistmed on hetkega 60/40 suhtes kokkuklapitavad, nii saad vedada suuri esemeid ning vajadusel jääb koht ka tagaistujale.

*Saadaval ainult Summit mudelil.

360°

Interjöör

Osa näidatud varustusest ei pruugi olla Eestis saadaval. 

Eyesight

Eyesight

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Outbackis sõites sinu turvatunnet.

Loe lähemalt Eyesight

Tehnoloogia
 • boxer mootorid
 • Sümmeetriline nelikvedu
 • Käigukastid
boxer mootorid

Tehnoloogia

Vähe on selliseid autosid, millega saaks sõita sama enesekindlalt nagu Outbackiga, küllap siis ei üllata seegi, kui unikaalselt see on saavutatud. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

Loe lähemalt boxer mootorid

 

 

 

 

Sümmeetriline nelikvedu

Tehnoloogia

Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad välja uue Outbacki vaimustavalt elava loomuse. Kõik Subarud on tuntud selle poolest, et tekitavad rooli taga inspireeriva kindlustunde tänu oma sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori tasakaalustatud kooslusele, mis kannab võimsuse alati üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

Loe lähemalt Sümmeetriline nelikvedu

Käigukastid

Tehnoloogia

Et veelgi suurendada Subaru boksermootori ja sümmeetrilise nelikveo efektiivsust, aitab variaatorülekandega Lineartronic CVT käigukast püsida mootoril ideaalses pööretevahemikus, kütusekuluga vaid 6,1 l/100 km (diisel Lineartronic), mis teeb Outbackist säästlikuima sõiduki omas klassis. Uuenenud käiguvahetus tagab kerge, sujuva ja tundliku sõidu nii 2.0D kui 2.5i mootoritega. 2.0D mootoriga ühendatud Lineartronic omab ka suuremat pöördemomenti sujuvalt rakendavat hüdrotrafot, mis vähendab käiguvahetusel tekkivat müra. Arvestades sõiduki kiiruse ja mootoripöörete muutusi, laseb uuenenud variaator juhil kiirendamise ajal tunda käiguvahetuse momente ning loob sellega auto ja juhi vahele tugevama sideme.

Loe lähemalt käigukastid

Turvalisus
 • Aktiivne
 • Passiivne
Aktiivne

Turvalisus

Subaru on veendunud, et parim avarii on selline, mida kunagi ei juhtu. Sellepärast ongi Outbackis kasutusel sümmeetriline nelikvedu, mis hoiab autot kontrolli all pea kõigis ilmastikutingimustes ning Subaru boksermootor, tänu oma madalale raskuskeskmele, suurendab stabiilsust veelgi. Veojõukontrolli süsteem ja võimekad pidurid annavad Outbackile kiire reaktsiooni, et sind vajadusel väledalt ohust mööda juhtida.

Passiivne

Turvalisus

Teades, kui tähtsad on sulle kõik autosviibijad, teeb Outback kõik endast oleneva kaitsmaks sind ja sinu kaasteelisi tippklassi turvavarustusega, kuhu kuuluvad näiteks seitse SRS* turvapatja, ringikujuline turvaraam ja ka salongi kaitsvad konstruktsioonivõtted. Elu võib teele veeretada ohte, kuid Subaru teeb kõik endast oleneva, et kõik sinu jaoks kallis oleks Outbackis hästi kaitstud.

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi

 • audio ja navigatsioon