location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

Subaru XV  

Hinnakiri Spetsifikatsioon
            Broneerige proovisõit

Subaru XV  

Hinnakiri Spetsifikatsioon
            Broneerige proovisõit

Versioon

Versioon

VersioonHindKäigukast
1.6i 20 490  5MT
1.6i 22 080  Lineartronic
1.6i Sport 23 400  5MT
1.6i Sport 24 990  Lineartronic
2.0i 22 400  6MT
2.0i 23 990  Lineartronic
2.0i Sport 24 900  6MT
2.0i Sport 26 490  Lineartronic
2.0i Business Sport 28 300  6MT
2.0i Business Sport 29 890  Lineartronic

Diisel

VersioonHindKäigukast
2.0D 25 100  6MT
2.0D Sport 27 600  6MT
2.0D Business Sport 31 000  6MT
360°

360°

vaade

Crystal Black Silica
Välimus

Välimus

Subaruga on sul alati võimalus liigelda nii siledal linnatänaval kui ka mütata tõsiselt mudasel metsateel. Vaata kasvõi neid muljetavaldavaid rattakoopa laiendeid, mis peavad vastu ka rasketes sõidutingimustes. Või saledaid 17-tolliseid kergmetallvelgi, mis paljastavad selle auto tõelise iseloomu - alati pakkuda veidi rohkem.

Välimus varustus

Interjöör
 • Mugavus
 • Interjöör
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Mugavus

Interjöör

Subaru ajalooline pärand lennukitootjana avaldub eriti hästi XV juhikoha ergonoomilises disainis. Kõik näidikud on kergesti jälgitavad ning juhtnupud ja -seadmed lihtsalt käsitletavad.

Loe lähemalt mugavus

Interjöör

Interjöör

Subaru XV interjöörist võib rääkida kaua. See on kujundatud erakordselt hoolikalt, et pakkuda maksimaalset mugavust nii juhile kui kaassõitjatele. Ja ruumikalt, et oleks rahuldatud nii praegused kui ka tulevased vajadused. Tänu auto erakordselt pikale teljevahele ja avaralt kujundatud kerele on nii ees- kui tagaistmel ohtralt ruumi. Kõrge isteasend tagab suurepärase väljavaate igasse suunda

Interjöör varustus

Mitmekülgsus

Interjöör

Subaru nutikalt ehitatud vedrustus võtab vähe ruumi – ka viie inimesega autos on nende pagasile kohta enam kui küll. Tagaistme seljatugi on kokkuklapitav. See teeb ruumi tõeliselt suurele laadungile.

 

360°

Interjöör

Viss visad utrustning kanske inte finns tillgänglig i Sverige.

Tehnoloogia
 • Boxer mootorid
 • Sümmeetriline nelikvedu
 • käigukastid
Boxer mootorid

Tehnoloogia

Kerged ja kompaktsed, lamava asetusega Subaru boksermootorid töötavad märksa ühtlasemalt ja tõhusamalt kui rida- või V-mootorid. Kolbide horisontaalne vastassuunaline liikumine vähendab vibratsiooni ja loob suurepärase tasakaalu. Lisaks muudab lamav mootor auto raskuskeskme madalamaks, mis parandab juhitavust veelgi. Boksermootor annab XV-le sportliku karakteri ja viib sõiduelamuse sellistesse kõrgustesse, mida saavutavad vähesed.

Loe lähemalt boxer mootorid

Sümmeetriline nelikvedu

Tehnoloogia

Subaru poolt 1972. aastal loodud sümmeetriline nelikvedu on tänaseks kujunenud üheks täiuslikumaks nelikveosüsteemiks kogu automaailmas. Selle süsteemi põhimõtteks on sirge, mootori taga ühel joonel paiknev sümmeetriline j.uülekanne. See ainulaadne süsteem on juba olemuselt tasakaalus ja madalama raskuskeskmega kui teised nelikveosüsteemid. Kui haarduvus ratta ja teepinna vahel kipub kaduma, jagab süsteem võimsust automaatselt esi ja tagasilla vahel ning juht võib alati kindel olla, et tagatud on parim juhitavus igas olukorras.

Loe lähemalt Sümmetriline nelikvedu

käigukastid

Tehnoloogia

Madala raskuskeskmega ning kaalult kerged Subaru käigukastid on boksermootoriga ideaalselt ühilduvad. Käigukastil on tähtis roll saavutamaks auto head haarduvust, manööverdusvõimet ning sportlikku sõiduelamust. Olenemata sellest, kas eelistada manuaal- või automaatkäigukasti, põhinevad mõlemad sportautodel kasutataval tehnoloogial.

Loe lähemalts käigukastid

Turvalisus
 • AKTIIVNE
 • PASSIIVNE
AKTIIVNE

Turvalisus

Subaru XV on auto neile , kes armastavad sõita aktiivselt, kuid kellele on sama tähtis liigelda ohutult. Pidev nelikvedu, sümmeetriline veoskeem ja madala raskuskeskmega boksermootor tagavad ülihea teelpüsivuse kõigis tingimustes. Ja Subaru stabiilsuskontrolli süsteem VDC (Vehicle Dynamics Control System) aitab autot teel hoida ka siis, kui olud muutuvad libedaks. See lisab turvatunnet kõigile, kellele meeldib hoogne sõit.

 

 

PASSIIVNE

Turvalisus

Mitmed Subaru XV tehnilised lahendused on loodud juhi ja reisijate turvalisust silmas pidades. SRS* turvapadjad ees ja külgedel, juhi põlvi kaitsev turvapadi, kaelavigastuste ohtu vähendavad istmed ning turvavööde eelpingutid, kui nimetada vaid mõnda. Auto kere on erakordselt tugev ja lisakaitset pakub sõitjateruumi ümbritsev ringikujuline turvaraam.

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi

 • audio ja navigatsioon