location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

SUBARU väljapanek Genfi 2015. aasta rahvusvahelisel autonäitusel

Märtsi esimesel nädalal algaval Genfi automessil leiab Subaru stendilt kolm Euroopa esmaesitlust. Esimest korda esitletakse Euroopas uue põlvkonna Outbacki, mille põhivarustusest leiab juhiabisüsteemi EyeSight. Oma debüüdi vana mandril teevad ka uus mudel Levorg ning bokserdiisli ja automaatkasti kombinatsiooni saanud Forester. 

Subaru pressikonverents toimub 3. märtsil kl 9.15 (Kesk-Euroopa aja järgi).

◆ Uhiuus Outback

Outback on olnud mudeli sünnist saati Subaru crossover’ite lipulaev. Outback esindab ettevõtte crossover’ite ideoloogiat, ühendades sõiduauto mugavuse linnamaasturi mahukuse ja maastikuvõimekusega. Senisest märksa rafineerituma uue põlvkonna Outbacki varustusse on lisandunud paju uut nutikat tehnoloogiat, nagu näiteks juhiabisüsteem EyeSight. Euro NCAPi 2014. aasta ohutuskatses pälvis Outback maksimaalsed viis tärni.

◆ Levorg (Euroopa versioon)

Uus sportuniversaal Levorg peegeldab Subaru kauaaegseid kogemusi ja saavutusi ning kasutab Subaru uusimaid tehnoloogiaid. Jaapani turul jõudis sõiduk müügile möödunud aastal. Euroopa mudel tuleb esmaesitlusele Genfi rahvusvahelisel autonäitusel ning jõuab siin müügile veel käesoleva aasta jooksul.

◆ Bokserdiisli ja automaatkastiga Forester 2015

Lõpuks ometi saab Foresterile Subaru bokserdiiselmootori juurde valida automaatkäigukasti Lineartronic (CVT). Lineartronic ei paku üksnes sujuvaid ja ökonoomseid sõiduomadusi, vaid toob ka Subari diiselbokseri sportlikud küljed paremini esile. Lisaks on ka sõiduki salong teinud läbi värskenduskuuri.

 

Subaru väljapanekule pühendatud spetsiaalne veebisait avatakse 3. märtsil aadressil

www.subaru-global.com/2015geneva.html