location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

“Subaru XV Concept” ideeauto esmaesitlus Genfi autonäitusel 2016

Subaru esitles 86. Genfi autonäitusel ideeautot “Subaru XV Concept”. Ideeauto näitab Subaru tulevaste seeriaautode uut disainikeelt „DYNAMIC X SOLID“ tehes seda seekord kompaktse krossoveri kehastuses.

DYNAMIC X SOLID disainipõhimõte ühendab sujuvalt sõiduki esi ja tagaosa, andes autole Subaru stiilile iseloomuliku kolmemõõtmelise ja võimekust väljendava kerekuju. 

Ideeauto esiosa on Subarule omaselt sportliku ilmega, kuusnurkne iluvõre koos Hawk-eye stiilis esilaternatega jäljendavad bokser mootori motiivi. Auto esiosas algavad matt-mustad paneelid kulgevad üle rattakoobaste ning küljekarpide kuni tagastangeni välja, luues krossoverile iseloomuliku dünaamilise ja usaldusväärse vormi.

Funktsionaalsus on Subaru jaoks üks prioriteetidest. Mahukas pagasiruum, kõrge kliirens, kuid samal ajal ka suurepärane aerodünaamika on märksõnad, mis iseloomustavad Subaru krossovereid. Needsamad põhimõtted on esindatud ka “Subaru XV Concept” ideeauto puhul.

Subaru XV Concept tehnilised andmed

  Mõõdud (p / l / k), mm:   4520 / 1920 / 1570
  Teljevahe, mm:              2670
  Rehvid:                         245/50 R19
     Istekohtade arv:            5

Subaru väljapanekule pühendatud spetsiaalne veebisait asub aadressil:

http://www.subaru-global.com/2016geneva.html