location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

Subaru XV eriversioon „Pure Red Edition” jõuab Eestisse

Oktoobri keskel jõuab Eestisse Subaru XV erimudeli „Pure Red Edition“ limiteeritud partii. Rikkalikult varustatud ning vaid sellele erimudelile omaste detailidega viimistletud XV eriversioon „Pure Red Edition“ saab meie teedel olema unikaalne sõiduk, sest Eestisse jõuab vaid 8 sellist autot.

Peale rikkaliku varustuse eristub Subaru XV „Pure Red Edition” ka välimuse poolest. Erimudeli unikaalset „Pure Red“ värvilahendust, mida tavaliselt kasutatakse pigem sportautodel, XV tavamudelite värvivalikust ei leia. Sama värvikombinatsioon jätkub ka auto kvaliteetsete materjalidega viimistletud salongis, kus märksõnaks on tähelepanu detailidele. Armatuurlaua iluliistud, istmekatete õmblused ja kliimaseadme juhtnuppude tagune valgustus on kerevärviga samas võtmes punases toonis. Peale silmapaistva värvilahenduse, eristub „Pure Red Edition” XV tavamudelist ka integreeritud katuseraamide poolest.

Erimudeli avaras sõitjateruumis püüab pilku kaasaegne ja võimalusterohke multimeediaseade. 7-tollise puuteekraaniga meelelahutussüsteem on võimeline vastu võtma nii tava- kui digitaalraadiosignaale ning ühendub kõikide tänapäevaste nutiseadmetega. 

Nagu iga tõeline Subaru, on ka XV „Pure Red Edition“ pideva sümmeetrilise nelikveo, unikaalse boksermootori ning 3. a. tasuta hooldusega. Lisaks funktsionaalne pagasiruum, kõrge kliirens, kuid samal ajal sõiduautolik dünaamika ning mõistlikud ülalpidamiskulud on märksõnad, mis iseloomustavad Subaru XV „Pure Red Edtion” eriversiooni. Subaru XV „Pure Red Edition“ on saadaval hinnaga 26.750 eurot.

„Subaru XV Pure Red Edition“ on kõigile huvilistele nähtav Subaru Weekendil, mille raames teevad Subaru edasimüüjad hulganisti atraktiivseid eripakkumisi.  Subaru Weekend leiab aset 14.-15. oktoobril kõikides Subaru esindustes üle Eesti.              

Subaru XV „Pure Red Edition“ tehnilised andmed

Mõõdud (p / l / k), mm:

4450 / 1780 / 1570

Teljevahe, mm:

2635

Mootor:

2.0 bensiin

Käigukast:

Lineartronic CVT  

Maks. võimsus (hj / p/min):

150 / 6200

Nelikveo tüüp:

Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem

Rehvid:

225/55 R17