location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

Kõrgeima edasimüügiväärtusega on Subaru sõidukid

Subarut tunnustati järjekordselt margi stabiilse ja kõrge edasimüügiväärtuse eest, kui autoturgu analüüsiv USA ettevõte Kelley Blue Book nimetas Subaru parimaks automargiks väärtuse säilitamise kategoorias.

Kelley Blue Book on USA ettevõte, kes jagab autotööstusele ja ostjatele teavet uute ning kasutatud autode kohta. Juba teist aastat järjest nimetas Kelley Blue Book Subaru parima edasimüügiväärtusega automargiks.

„Subaru paistab jätkuvalt silma kõrge järelmüügiväärtuse poolest. Nagu varasemalt kuulub ka nüüd tabeli tippu terve Subaru mudelivalik,” ütles ettevõtte Kelley Blue Book direktor Eric Ibara.

Uuring põhineb sõidukite tegelikel ülalpidamiskuludel viie aasta jooksul. Kuna amortisatsioon on autoomaniku jaoks tegelikult kõige tähtsam näitaja, aitab see uuring klientidel teha parema valiku, ütles KBB oma pressiteates.

„See autasu näitab, et Subaru üheks tugevaks küljeks on muuhulgas ka kõrge edasimüügiväärtus. Stabiilsus ja mõistlikud ülalpidamiskulud on asjad mida osatakse hinnata terves maailmas,” ütles Subaru Nordicu Balti piirkonna juht Ringo Rahumeel.

Lisateavet leiate KBB veebisaitidelt:

www.kbb.com/new-cars/best-resale-value-awards/

http://www.kbb.com/new-cars/best-resale-value-awards/best-brand/