location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

Subaru ja Mariine Auto toetavad Eesti Suusaliitu

Eesti Suusaliit (ESL) ja Subaru koos Mariine Autoga kirjutasid alla koostöölepingule, mille kohaselt hakkavad Subaru ja Mariine Auto Suusaliidu lumelaua ja freestyle-suusatamise ametlikuks autopartneriks.  

Mariine Auto annab Suusaliidu kasutusse uue Subaru XV erimudeli ”Pure Red Edition”. Suusaliidu käsutusse minev erimudel on täisvarustuses, pideva sümmeetrilise nelikveoga ja unikaalse boksermootoriga, mis on kõik talvisel ajal ekstreemspordi harrastajatele vajalikud omadused. XV „Pure Red Edition“ näol on tegemist piiratud koguses valminud unikaalse erimudeliga. Eestisse jõudis vaid 8 sellist autot, millest üks lähebki sõlmitud koostöölepingu raames lumelauaspordi arengule kaasa aitamiseks.

”Subaru ja ekstreemsport jagavad küllalt sarnaseid väärtusi. Aktiivne eluviis, võimete proovile panek ning vastupidavus ka kõige ekstreemsemates oludes iseloomustavad ühtviisi nii Subaru sõidukeid kui lumelauasportlaste argipäeva," kommenteeris algavat koostööd Ringo Rahumeel, SUBARU Nordic AB Baltikumi piirkonna juht.

Suusaliidu peasekretär Tõnu Seil lisab: "Eesti Suusaliidu jaoks on väga oluline meie erinevate alade areng ja sportlaste tippu jõudmisele kaasa aitamine. Meil on väga hea meel, et Subaru on otsustanud just Eesti lumelauasporti ja freestyle-suusatamist toetada. Tänu sellisele koostööle on meil talvel võimalik korralik neljaveoline hoog sisse saada. Autopartnerlus on kindlasti suureks abiks lumelaua noortesarja, treenerikoolituste ja teiste riiklike võistluste organiseerimisel - seda kõike, et tutvustada ala uutele perspektiivikatele noortele ja tagamaks lumelauasportlaste pealekasvu ning ala levikut.

Subaru XV jääb Suusaliidu kasutusse kuni 2018. aasta Pyeongchangi taliolümpiamängudeni.