location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

uudis

Uuenenud SUBARU Forester nüüd Eestis

Uuenduskuuri käigus värskema disaini ja interjööri saanud Forester on nüüdseks jõudnud Eestisse. Foresteri näol on tegemist viimaste aastate ühe müüduima maasturiga kogu Baltikumis.

Aastaid on SUBARU mudelite alustalad olnud unikaalsed boksermootorid ning pidev sümmeetriline nelikvedu. Ka 2016. aasta Foresteri iseloomustavad needsamad tuntud ja Subaru puhul traditsioonilised omadused, millele nüüd on lisandunud mitmeid kvaliteeti ja kasutusmugavust tõstvaid lahendusi.

Muudatuste käigus on Forester saanud uue välimusega esiosa, mida ehivad BI-LED esilaternad koos integreeritud päevasõidutuledega. Lisaks on Foresteril nüüd roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled, mis valgustavad manööverdamisel pimedaid nurki paremini. Uudse disaini said ka auto 17“ ja 18“ kergmetallveljed.

Foresteri varustusse lisandusid elektrilise soojendusega rooliratas ning istmesoojendused nii esi- kui tagaistmetel. XE mudelitel lisandus standardvarustusse puutetundlik navigeerimissüsteem ning nahksisuga mudelite varustus täienes istmemäludega. 

Subarule omaselt on Foresteri väga hästi varustatud juba baastasemel alates. Kõikide mudelite standardvarustusse kuuluvad püsikiirusehoidja, stabiilsus- ja veojõukontroll VDC, Bluetooth telefonisüsteem, esi- ja tagaklaasi soojendus ning kolm aastat tasuta hooldust.

Subaru Foresteril on ka maastikuabi X-MODE, mis on põhivarustuses enamikel Lineartronic automaatkastiga mudelitel. X-MODE süsteemi eesmärgiks on auto nelikveo tööd juhtides pakkuda märkimisväärset maastikusuutlikkust ning tagada muretu sõidukogemus ka keerulistest oludes.

Oluliselt on paranenud uuenenud Foresteri müratase. Vähenenud on nii tee, tuule kui mootorimüra. Muudeti ka veermiku, mis on nüüdsest samuti vaiksem ning „silub“  teekonarused praktiliselt märkamatuks.

Positiivsed uudised puudutavad ka uuenenud Foresteri hinnapoliitikat. Vaatamata asjaolule, et 2016. a. mudel sai uue kujunduse ja senisest veelgi parema varustuse, algavad noorenduskuuri läbinud Foresteri hinnad sarnaselt varasemaga 23 900.- eurost.