location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru Forester XT Sport 2017 on kohal

 

Forester on läbi aegade kõige müüdum Subaru mudel ning arvestatav osa Foresteri ostjatest eelistab võimsa turbomootoriga varustatud XT versiooni.

Kui seni on XT saadaval olnud vaid luksuslikus täisvarustuses, siis 2017. a. suvel jõuab meieni lihtsama varustusega Forester XT Sport mudel.  

XT Sport mudeli varustuses pole nahkistmeid ega elektrilist katuseluuki, ka auto tagaluuki tuleb käsitsi sulgeda. Olemas on aga kõik vajalik sõiduelamuste pakkumiseks: pidev nelikvedu, X-Mode maastikuabi, kurvifunktsiooniga BI-LED esilaternad ning muidugi võimsusest pakatav 240 hj boksermootor. Mõningane kompromiss luksuse arvelt tähendab aga korralikku võitu auto hinnas. Luksuslikuma XT mudeliga võrreldes säästab Forester XT Sport ostja üle 4000 euro.

2-liitrise otsesissepritsega 240 hj / 350 Nm turbomootoriga Subaru Forester XT Sport kiirendab 0-100 km / h maasturi kohta napi 7,5 sekundiga. Hinna sisse kuulub ka 8-käiguline Lineartronic automaatülekanne ja 3 sõidurežiimiga SI-Drive.

Subaru XT Sport mudeli hind on 30 900 eurot.