location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru WRX STI „Final Edition“

Pärast rohkem kui 20 aasta pikkust märkimisväärset ajalugu ning rohkeid võidusõidu- ja rallivõite on Subaru WRX STI jõudmas oma hämmastava teekonna lõpusirgele.

Subaru WRX STI kõige viimase mudeliaasta Euroopasse imporditav mudel kannab lisanime „Final Edition“ ja see jõuab turule 2017. a. sügisel. Mitmeid täiendusi saanud legendaarse sportauto viimane versioon jõuab muuhulgas ka Eestisse.

Tänu rohketele uuendustele muutub üle maailma fänniklubisid omav kultusauto „kuumemaks“ kui kunagi varem. Mudeli välidisainis jäävad kohe silma uue ja agressiivsema kujundusega esiosa ning massiivsed 19-tolliseid rattaid. Kollased pidurisadulad annavad märku Brembo täiustatud pidurisüsteemist, mis hõlmab tugevamaid kuuekolvilisi monoplokksadulaid ees, kahekolvilisi monoplokksadulaid taga ning uusi ja suurema kontaktpinnaga piduriklotse. Kõik see tagab parema piduritunnetuse ja suurema kulumiskindluse.

Reguleeritav keskdiferentsiaal on nüüd täielikult elektrooniliselt juhitav ja reageerib senisest veelgi kiiremini. Subaru WRX STI „Final Edition“ interjööri ilmestavad Alcantara viimistluse ja võidusõidust inspireeritud punaste turvavöödega sportistmed, lisaks sai auto täiustatud heliisolatsiooni ja paksemad klaasid, mis muudavad salongi vaiksemaks. LED-esituled said uue kujunduse ja neile lisati kurvitulede funktsioon.

Kokkuvõttes on Subaru WRX STI elu parimas vormis.

Subaru WRX STI „Final Edition“ jõuab Eestisse septembri lõpus. Fännid peaksid kiirustama, sest  Subaru WRX STI „Final Edition“ mudeli saadavus on piiratud.