location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru parim järelturu väärtuse ning madalate ülalpidamiskulude poolest

Lisaks unikaalsetele boksermootoritele ja püsivale nelikveole tõuseb Subaru esile oma sõidukite kõrge väärtuse poolest järelturul. Nii on see aastaid olnud Põhjamaades, kuid leiab üha enam kinnitust ka mujal maailmas. Värskeima tunnustusena jagasid USA ja Kanada sõltumatud institutsioonid Subarule auhindu kõrgeima järelturu väärtuse eest.

 

Kanadas andis Automotive Lease Guide (ALG) kõrgeima järelturu väärtusega kaubamärgi tiitli Subarule. See on Subaru jaoks juba kolmas järjestikune üldvõit, lisaks saavutati oma segmendi parima tiitel ka viies erinevas mudelikategoorias.

Lisateave: www.alg.com/vehicle-awards.html

 

Kelley Blue Book – Põhja-Ameerika autoturgu analüüsiv mainekas USA ettevõte - nimetas uue Subaru XV madalaima ülalpidamiskuludega linnamaasturiks.
Lisateave: www.kbb.com/new-cars/5-year-cost-to-own-awards/best-cto-compact-suv-crossover/

 

"Üheks olulisemaks näitajaks auto valikul on selle ülalpidamiskulud. Erinevad uuringud ning arvukad auhinnad räägivad siinkohal enda eest - Subaru sõidukid on järelturul kõrges hinnas ning Subaru omanike rahakotti auto ülalpidamiskulud liigselt ei koorma,” ütles Ringo Rahumeel Subaru Nordicust.