location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Kõige rahulolevamad autoomanikud Rootsis sõidavad Subaruga

Skandinaavia suurima kliendirahulolu uuringu AutoIndex 2018 tulemustest selgub, et oma autovalikuga on kõige enam rahul Subaru omanikud.

 

 

AutoIndex on suurim autoomanike seas läbiviidav rahuolu uuring Skandinaavias. Tänavu osales uuringus ligi 12 000 autoomanikku kes vastasid 130 küsimusele oma sõiduki kvaliteedi ja selle hooldusega tegeleva ettevõtte klienditeeninduse kohta.  Kõik uuringus osalenud autoomanikud olid eraisikud, kelle sõidukid olid vähem kui seitse aastat vanad. 2018. aasta aruandes figureeris kokku 23 marki ning kokkuvõttes selgus, et  taaskord on kõige enam oma autovalikuga rahul Subaru omanikud.

Subaru tulemused AutoIndexis on tähelepanuväärsed - alates 2001. aastast koostatavas uuringus on Subaru nüüdseks olnud võidukas viiel korral ning kolme parima hulka on kuulutud juba 12 aastat järjest.

AutoIndex 2018 Top 5:

1.Subaru

2.Volvo

3.BMW

4.Honda

5.Toyota

"Tulemused näitavad, et suutsime taas täita oma klientide kõrgeid ootusi. Meie põhimõte on, et meil oleksid rahulolevad töötajad ja edasimüüjad, millega pikemas perspektiivis kaasnevad rahulolevad autoomanikud. Me oleme õnnelikud ja uhked, kuid mõistame, et peame oma positsiooni säilitamiseks veelgi rohkem tööd tegema," ütles Subaru Nordic AB tegevdirektor Christer Blomdell.