location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Uus Subaru Impreza nüüd Eestis

 

Impreza on üks tuntumaid nimesid Subaru mudelivalikus. Jaapanis „Aasta Auto“ tiitliga pärjatud Impreza viies põlvkond on nüüdseks jõudnud Eestisse.

 

Aastaid on Subaru mudelite alustalad olnud unikaalsed boksermootorid ning pidev sümmeetriline nelikvedu. Ka uut Imprezat iseloomustavad needsamad tuntud ja Subaru puhul traditsioonilised omadused, millele nüüd on lisandunud mitmeid kvaliteeti ja kasutusmugavust tõstvaid lahendusi.

 

Mudeliuuenduse käigus kasvas Impreza pikkus 45 mm ning laius 35 mm võrra, dünaamilisema välisilme huvides on auto eelmise põlvkonnaga võrreldes aga 10 mm madalam. Kasvanud mõõtmed lisasid ruumikust nii pagasiruumi kui auto salongi.

 

Uue Impreza salong sarnaneb mõne kuu eest müügile jõudnud Subaru XV-le. Mõlema mudeli sisedisaini reastasid autonduse eksperdid mullu maailma kümne parima autointerjööri sekka. Seda ilmestavad pehmed ja elegantsed materjalid ja see on moderne ning stiilne üheaegselt.    

 

Subaru eesmärgiks on toota maailma turvalisemaid autosid. Läinud aasta lõpus läbi viidud Euro NCAP turvatestis pälvis uus Subaru Impreza maksimaalsed 5 tärni

ning hinnati kõige turvalisemaks seni testitud pereautoks.

 

Subarule omaselt on Impreza hästi varustatud juba baastasemelt alates. Kõikide mudelite standardvarustusse kuuluvad automaatkäigukast, pidev nelikvedu, Apple CarPlay/Android Auto ja EyeSight juhiabisüsteem koos adaptiivse püsikiirusehoidjaga.

 

EyeSight süsteem tuvastab autosid, mootorrattaid, jalgrattureid ja jalakäijaid. Lisaks kohanduvale kiirushoidikule kuuluvad süsteemi automaatpidurdus, sõidurajalt väljasõidu hoiatus, sõidurajal püsimise abisüsteem, kokkupõrget ennetav gaasivähendus ja reavahetusabi.

 

Impreza mootorivalikusse kuuluvad 1,6 ja 2 liitrise töömahuga boksermootorid. Mõlemad bensiinimootorid vastavad kõige rangematele keskkonnanõuetele Euroopas.

Subaru Impreza hinnad algavad Eestis 19.990 eurost.