location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru XV pälvis järjekordse parima krossoveri tiitli

Subaru XV * pälvis järjekordse tiitli edestades Cars.com 2018 Subcompact SUV Challenge raames kõiki konkurente. Esikoha teenis Subaru XV tänu segmendi tippklassi kuuluvatele sõiduomadustele, ruumikusele, praktilisusele ja üleüldisele kvaliteedile.

 

Žürii hindas autosid 13 erinevas kategoorias: salongi kvaliteet, panipaigad salongis, esiistme mugavus, mugavus tagaistmetel, multimeedia funktsioonid, mugavusvarustus, sõiduomadused, sõidumugavus, jõuallikate suutlikkus, müra, nähtavus, linnasõbralikkus ja hinna-kvaliteedi suhe. Peale tulemuste summeerimist selgus, et parimaks ostus teise põlvkonna Subaru XV.

"Subaru XV tagaistmel on segmendi parimad olud. Lisaks ruumikusele tagavad istmed ka hea külgtoe. Selles klassis on see midagi unikaalset," ütles žürii liige Brian Wong.

"Interjöör on mõnusalt pehmete materjalidega viimistletud. Nii on see ka konkurentidel, kuid Subaru salong jättis siiski kõige kvaliteetsema mulje," ütles kohtunik Kelsey Mays.

"Oleme väga uhked selle üle, et Subaru XV pälvis Cars.com parima kompkatse krossoveri tiitli juba teist korda. Subaru on pühendunud kvaliteetsete sõidukite arendamisele, mis on turvalised, mitmekülgsed ning millega oleks lõbus sõita. 2018. aasta Subaru XV kehastab just neid klientide ootusi." ütles Subaru Ameerika president Thomas J. Doll.

Lisainformatsioon testi tulemuste kohta on leitav siit.  

 

* Subaru XV mudelinimi Põhja-Ameerikas on Subaru Crosstrek