location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru ja Autospirit toetavad Simple Sessioni

Subaru ja Autospirit asusid toetama tuntud rulasõidu ja BMX-rataste võistlust Simple Session.

Autospirit annab Simple Sessioni korraldajate kasutusse uue Subaru XV. Värskelt maailma kõige turvalisemaks autoks tunnistatud Subaru XV’ga hakkavad sõitma Simple Sessioni korraldajad ja VIP külalised.

Maailma üheks olulisemaks rulasõidu ja BMX-rataste suurvõistluseks kasvanud Simple Session toimub 3. ja 4. veebruaril Saku Suurhallis. Ligikaudu 140 oma ala tippu umbes 35 riigist teevad sellest kõige rahvusvahelisema ekstreemspordi sündmuse maailmas. Saku Suurhalli kerkib võistluse ajaks unikaalne ja hiigelsuur võistluspark, mis ühendab mõlema võistlusala väga erinevad ning keerukad nüansid  üheks muljetavaldavaks vaatemänguplatsiks.

”Subaru ja Simple Sessioni kuvandid sobivad üksteisega suurepäraselt. Aktiivne eluviis, vastupidavus ning piiride katsetamine iseloomustavad ühtviisi nii Subaru sõidukeid kui ekstreemsportlaste argipäeva," kommenteeris koostööd Ringo Rahumeel, SUBARU Nordic AB Baltikumi piirkonna juht.