location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

UUDISED

Subaru Forester e-BOXER oma klassis turvalisim

Traditsiooniliselt koostab Euro NCAP iga aasta järel resümee eelneva 12 kuu jooksul tehtud turvatestidest. 2019. aasta kokkuvõttes edestas Subaru Forester oma konkurente ning pälvis tiitli „Oma klassi parim 2019“.

Detsembris avaldatud Euro NCAP turvatestides sai uus Subaru Forester e-BOXER silmapaistvalt kõrge hinnangu kõigis valdkondades. Läbi aegade kõrgeimate punktidega hiilgas sõiduk laste ohutuse vallas ning pälvis kokkuvõttes nimetuse „Oma klassi parim 2019“. See on lühikese perioodi jooksul Subaru jaoks juba teine Euro NCAPi katsetes segmendi parima sõiduki auhind. Peale 2017. aasta tulemuste kokku liitmist teenis sama tiitli Subaru XV.

NCAP_2020.jpg

Viienda põlvkonna Subaru Forester on saanud kõrgeimaid hinnanguid ka väljaspool Euroopat. Mudel võitis esikoha Jaapani 2018. aasta NCAPil ja Jaapani 2019. aasta NCAPil sai see tiitli ASV +++ (Advanced Safety Vehicle Triple Plus). Subaru eesmärk ehitada maailma kõige turvalisemaid autosid on seega selgelt käeulatuses.

Hinnatud nelikveoliste autode tootja lähituleviku eesmärk on, et Subarus või Subaru tõttu ei saaks keegi surma ega raskelt vigastada. See eesmärk laieneb peale autojuhtide ja sõitjate ka jalakäijatele, jalgratturitele ja teistele vähekaitstud liiklejatele.