Subaru taas parim järelturuväärtuse poolest

Lisaks boksermootoritele ja nelikveole eristuvad Subaru mudelid kõrge väärtuse poolest järelturul. Nii on see alati olnud Põhjamaades, kuid leiab aina enam kinnitust ka mujal maailmas.

_MG_4061 kopiera.jpg

Sarnaselt varasemate aastatega jagas Põhja-Ameerika organisatsioon ALG (Automotive Lease Guide) rohkelt tunnustust Subaru mudelitele ka sel korral. Pärast rohkem kui 2000 erineva mudeli jääkväärtuse hindamist, võitsid neli Subaru mudelit oma klassides esikoha. Veelgi rohkem esikohti pälvis Subaru Vincentric Certified Pre-Owned Value Awards auhinnagalal, kust toodi kaasa kokku kuus klassivõitu.

Iga-aastane ALG Residual Value Awards andis suurima jääkväärtuse auhinna klassis „Väike kompaktmaastur“ Subaru Crosstrekile (Euroopas tuntud kui Subaru XV), Forester võitis tiitli klassis „Kompaktmaastur“, Impreza triumfeeris klassis „Kompaktne“ ja WRX oli parim klassis „Sportauto“.

Koos tänavuste auhindadega on Subarul ALG-lt kokku saadud 41 tiitlivõitu. Alates 2010. aastast on Subaru võitnud parima kaubamärgi tiitli (Brand Residual Value Award) kaheksal korral ja seda peetakse margiks, millel on kolme aasta järel üldiselt suurim jääkväärtus.

ALG on USA-s ja Kanadas juba rohkem kui 50 aastat kogunud andmeid kõigi turul olevate mudelite kohta ja seejärel nimetanud autod, mille väärtuse langus on oma klassis hinnanguliselt protsentuaalselt kõige väiksem. Kaubamärgipõhist jääkväärtuse auhinda Residual Value Award antakse välja alates 2010. aastast.

Vincentric CPO Awardsi määramisel võetakse arvesse ka auto omamise kulusid ja pärast 15 000 autokonfiguratsiooni võrdlemist oli Subaru poodiumil kõrgeimal kohal kuues kategoorias. Kaubamärk võitis kategooriates „Autod“ ja „Linnamaastur/krossover“ ning Outback, Crosstrek (XV), Impreza ja Legacy viisid oma klassides koju mudelivõidud.

„Meil on ainult hea meel, kui lisaks muudele omadustele tunnistatakse meie sõidukid parimaks ka jääkväärtuse valdkonnas. Kuna väärtuse vähenemine moodustab auto omamise kulude juures suurima osa, teeb see Subarust targa autovaliku ka rahalisest aspektist,“ ütles Ringo Rahumeel Subaru Nordicust.

ALG_2020_2.png

Lisateavet saate siit:

https://www.alg.com/newsroom/2020-Honda-Land-Rover-Win-Overall-Brand-Honors-in-20th-Annual-ALG-Residual-Value-Awards.html

https://vincentric.com/Home/Best-Value-Awards/2020-Best-Value-in-America/2020-Best-CPO-Value-in-America-Press-Release