Kõige rahulolevamad autoomanikud Rootsis sõidavad Subaruga

Skandinaavia suurima kliendirahulolu uuringu AutoIndex 2020 värskelt avaldatud tulemustest selgub, et oma autovalikuga on jätkuvalt kõige enam rahul Subaru omanikud.

AutoIndex on suurim autoomanike seas läbiviidav rahuolu uuring Skandinaavias. Uuringus osalevad vaid eraisikutest autoomanikud ehk inimesed, kes on oma sõiduvahendi soetanud isikliku raha eest.

Värskes uuringus osales ligi 14 000 autoomanikku, kes vastasid rohkem kui 100 küsimusele oma sõiduki kvaliteedi ja seda hooldava esinduse klienditeeninduse kohta. Tänavuses aruandes figureeris kokku 23 marki ning kokkuvõttes selgus, et taaskord on kõige enam oma autovalikuga rahul Subaru omanikud.

AutoIndex 2020 Top 5:

  1. Subaru
  2. Honda
  3. Toyota
  4. Mercedes
  5. Volvo

Subaru on AutoIndexis läbi aegade saavutanud erakordseid tulemusi - alates 2001. aastast koostatavas uuringus on Subaru olnud võidukas kuuel korral ning kolme parima hulka on kuulutud juba 14 aastat järjest.

"Aina rohkem inimesi leiab tee meie kliimasse hästi sobivate Subarute juurde, mis sarnaselt uute autode sektoriga on kõrges hinnas ka järelturul. Tulemused näitavad, et suudame jätkuvalt oma klientide kõrgeid ootusi täita. Uhkuse ning tänutundega jätkame tööd autoomanike rahuolu nimel," ütles Subaru Nordic AB tegevdirektor Christer Blomdell.