olje byte

3 AASTAT TASUTA HOOLDUST

Uue Subaru ostmisel tuleb autoga kaasa tasuta hooldus kuni 3 aastaks. Tasuta hoolduse käigus kaetavad hooldusvälbad on 15000 km, 30000 km ja 45000 km või üks kord aastas, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Täpselt nii - tasuta hooldus, ei mingit veiderdamist. Hooldus sisaldab tasuta varuosi ja remonditöökoja tööaega, mis kulub teie autoga tegelemisele. Sageli on saadaval ka allalaetavad tarkvarauuendused, millega tagatakse auto varustamine uusima tarkvaraga, et saaksite oma Subaruga sõita muretult võimalikult palju kilomeetreid.

 

HOOLDUS

Subaru hooldusvälbad on iga 15 000 km või 12 kuu tagant. See võib mõne teise tootjaga võrreldes olla sagedasem, kuid meie veendumus on, et sage ja regulaarne hooldus on parim meetod tagamaks teile töökindel ja kauakestev auto. Vaid kaks autotootjat kogu maailmas valmistavad oma sõidukitele boksermootoreid ning üks neist on Subaru. Teisisõnu, Subaru on unikaalne ning margivälised töökojad pole üldjuhul pädevad seda hooldama. Kui toote oma auto hooldusesse volitatud Subaru esindusse, tagame alati, et:

• installitakse uusimad tarkvaravärskendused
• viiakse läbi kõik toodete tagasikutsumiskampaaniatega seotud tööd
• kasutatakse õigeid varuosi, õlisid ja hooldusvedelikke
• hooldusraamatusse lüüakse templid ja järgitakse hooldusgraafikut