Iselaadiv hübriid Subaru moodi

Iselaadiv hübriid Subaru moodi

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, lisaks lihvisime omadusi, mida Subaru omanikud kõige enam hindavad. Me ei läinud lihtsama vastupanu teed paigutada elektrimootor tagasillale, sel oleks olnud Foresteri omadustele negatiivne mõju. Selle asemel otsustasime paigutada elektrimootori käigukasti. Nii õnnestus hoida meie legendaarne nelikveoskeem just sellisena, nagu seda tuntakse - pidev ja alati sümmeetriline.

Tänu sellisele lahendusele õnnestub tagada muljetavaldav pukseerimisvõime. Forester e-Boxer suudab vedada 1870 kg, see on selles klassis tõeline tipptase.

Elektrimootor annab 65 Nm võrra suurema pöördemomendi juba väikestel kiirustel, mis tähendab paremat kiirendust ja märgatavalt rohkem jõudu just siis, kui seda vajad. Kuna see lisajõud tuleb elektrimootorist, on kütusekulu vähenenud üle 11%.

Ei mingit kaablite ega seinakontaktidega mässamist, Forester e-Boxer on iselaadiv ja aku saab laetud sel ajal, kui te sõidate.

Muidugi on võimalik lühemaid vahemaid sõita ka ainult elektriga, kuid see polnud kunagi meie tegelik eesmärk. Eesmärk oli lihtsalt muuta juba niigi hea auto natuke paremaks. Otsustasime pakkuda elektri eeliseid seal, kus neid kõige rohkem vajatakse, kuid ilma muudes omadustes kompromisse tegemata.

Ei mingit kaablitega mässamist ega seinakontaktide otsimist. e-Boxer on iselaadiv ja 118-voldine aku laeb sõitmise ajal.

Forester e-Boxer

Nelikvedu
– pidev ja sümmeetriline

Maksimaalne pukseerimisvõime
– kuni 1870 kg

11% võrra
– väiksem kütusekulu


 

Subaru XV e-Boxer

Kevad 2020 esitlus

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJAKui vajad spetsialistide abi või soovid proovisõitu teha, võta ühendust lähima esindusega.