4 MUDELIT.
ÜKS SINU JAOKS.

MEIE MUDELIVALIK

NELI ERINEVAT SEGMENTI
SAMA MAAILMAKLASSI TURVALISUS.

Subaru on alati Subaru. Ehitame autosid neile, kes hindavad esmaklassilist ja täielikku ohutust, funktsionaalsust ning autot, mis on vastupidav ja pakub meeldivat sõiduelamust.

Sina otsustad, millises mudelis end kõige kodusemalt tunned. Ja ennekõike, milline peaks olema auto roll sinu igapäevaelus.

Solterra

Kõik, mida Subarult ootad. Nelikvedu, maailmaklassi turvalisus standardvarustuses ja erakordselt palju varustust juba baasmudelil. Ainus erinevus võrreldes teiste mudelitega on see, et see töötab 100% elektri jõul ja sõiduulatus on vajadusel kuni 460 km.

Tutvu Solterraga

Forester

Forester on neile, kes vajavad tööhobust, mis suudaks neid kõikjale viia. Forester armastab metsateid ja muda, kuid saab sama tõhusalt hakkama ka pikal maanteesõidul ja linnas. Kinni jäämise risk on minimaalne, palju suurem on tõenäosus, et sa ise ei suuda enam end Foresterist lahti rebida.

Tutvustus: Forester

Outback

Outbackil on esmaklassiline ohutus, ruumikus ja pukseerimisvõime. See on ideaalne neile, kes otsivad autot, mis sobib kogu perele. Outback oli maailmas esimene omataoline ja püsib endiselt tipus.

Tutvustus: Outback

Subaru XV

XV on turvaline valik, kui soovid maksimaalset Subaru tunnet kompaktses formaadis. Alati seiklusteks valmis, kasvõi ainult nädalavahetuseks. Alati maailmatasemel ohutus ja maastikusõidu võime.

Tutvustus: Subaru XV

MIDA SUBARU SINULE PAKUB?

KÕIK ON OLEMAS. KÕIKIDES MUDELITES.

KÕRGEIM OHUTUS

Me ei tee ohutuse osas järeleandmisi. Seepärast kuulub Subaru ostmisel komplekti meie tippklassi juhiabisüsteem EyeSight. Ohutus pole kunagi teisejärguline, sest meie eesmärk on toota maailma kõige ohutumaid autosid.

Loe lähemalt ohutuse kohta

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse, mistõttu see kuulub kõikide meie mudelite põhivarustusse. Lisaks sellele võimaldab nelikvedu sõita maastikul ja tagab suurepärase pukseerimisvõime.

Loe lähemalt nelikveo kohta

OLED SÕIDUKS VALMIS?

 

BRONEERI PROOVISÕIT

 

LEIA EDASIMÜÜJA