KOLM MUDELIT.
ÜKS SINU JAOKS.

MEIE AUTOD

SAMA KÕRGE OHUTUSTASE.
KOLM ERINEVAT MUDELIT.

Subaru on alati Subaru. Ehitame autosid neile, kes hindavad esmaklassilist ja täielikku ohutust, funktsionaalsust ning autot, mis on vastupidav ja pakub meeldivat sõiduelamust.

Sina otsustad, millises mudelis end kõige kodusemalt tunned. Ja ennekõike, milline peaks olema auto roll sinu igapäevaelus.

FORESTER

Base varustuspaketiga
alates 27 990 €

Forester on neile, kes vajavad tööhobust, mis suudaks neid kõikjale viia. Forester armastab metsateid ja muda, kuid saab sama tõhusalt hakkama ka pikal maanteesõidul ja linnas. Kinni jäämise risk on minimaalne, palju suurem on tõenäosus, et sa ise ei suuda enam end Foresterist lahti rebida.

Tutvustus: Forester

OUTBACK

Active varustuspaketiga
alates 28 500 €

Outbackil on esmaklassiline ohutus, ruumikus ja pukseerimisvõime. See on ideaalne neile, kes otsivad autot, mis sobib kogu perele. Outback oli maailmas esimene omataoline ja püsib endiselt tipus.

Tutvustus: Outback

MIDA SUBARU SINULE PAKUB?

KÕIK ON OLEMAS. KÕIKIDES MUDELITES.

KÕRGEIM OHUTUS

Me ei tee ohutuse osas järeleandmisi. Seepärast kuulub Subaru ostmisel komplekti meie tippklassi juhiabisüsteem EyeSight. Ohutus pole kunagi teisejärguline, sest meie eesmärk on toota maailma kõige ohutumaid autosid.

Loe lähemalt ohutuse kohta

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse, mistõttu see kuulub kõikide meie mudelite põhivarustusse. Lisaks sellele võimaldab nelikvedu sõita maastikul ja tagab suurepärase pukseerimisvõime.

Loe lähemalt nelikveo kohta

 

3 AASTAT TASUTA HOOLDUST

Kõigi uute Subaru mudelite hooldus on kolme aasta vältel tasuta. Varuosad, töökojateenused ja tarkvarauuendused. Kõik, mida on tarvis võimalikult pika muretu läbisõidu tagamiseks.
(3 aastat või 45 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem)

Loe lähemalt teeninduse kohta

OLED SÕIDUKS VALMIS?

BRONEERI PROOVISÕIT

LEIA EDASIMÜÜJA