location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTIIVNE OHUTUS

 • NÄHTAVUS IGAS SUUNAS: Disaini on kohandatud, võttes arvesse juhi vaatenurkasid, et ette- ja tahavaade oleks veelgi parem.

  NÄHTAVUS IGAS SUUNAS: Disaini on kohandatud, võttes arvesse juhi vaatenurkasid, et ette- ja tahavaade oleks veelgi parem.

 • TÄIENDAV OHUTUSSÜSTEEM: KAUGTULEDE AUTOMAATLÜLITUS (HIGH BEAM ASSIST): Kaugtulede automaatlülitus aitab tulesid vastavalt sõiduoludele,kiirusele ning vastutulevatele autodele kaug- ja lähitulede vahelümber lülitada, parandades nähtavust nii sinu kui teiste juhtide jaoks.

  TÄIENDAV OHUTUSSÜSTEEM: KAUGTULEDE AUTOMAATLÜLITUS (HIGH BEAM ASSIST): Kaugtulede automaatlülitus aitab tulesid vastavalt sõiduoludele,kiirusele ning vastutulevatele autodele kaug- ja lähitulede vahelümber lülitada, parandades nähtavust nii sinu kui teiste juhtide jaoks.

 • OHTUDE VÄLTIMINE: Madalama raskuskeskmega disain, parem vedrustus ja suurem jäikus – kõik tänu SGP-le – annavad tulemuseks sõiduki, mis reageeribvältimismanöövritele hetkega, aidates nii ära hoida ohtlikke olukordi ja õnnetusi.

  OHTUDE VÄLTIMINE: Madalama raskuskeskmega disain, parem vedrustus ja suurem jäikus – kõik tänu SGP-le – annavad tulemuseks sõiduki, mis reageeribvältimismanöövritele hetkega, aidates nii ära hoida ohtlikke olukordi ja õnnetusi.

PASSIIVNE OHUTUS

 • SALONGI KAITSEV EHITUS: SGP madala raskuskeskmega disaini tõttu paiknevad mootor ja käigukast nüüd veel madalamal kui enne, et need kokkupõrke korralsalongi ei paiskuks.

  SALONGI KAITSEV EHITUS: SGP madala raskuskeskmega disaini tõttu paiknevad mootor ja käigukast nüüd veel madalamal kui enne, et need kokkupõrke korralsalongi ei paiskuks.

 • TURVAPADJAD: Turvapadjad ees ja ees külgedel ning põlvede kõrgusel on Imprezastandardvarustuses, et kokkupõrke korral oleks kõigile reisijateletagatud parem kaitse.

  TURVAPADJAD: Turvapadjad ees ja ees külgedel ning põlvede kõrgusel on Imprezastandardvarustuses, et kokkupõrke korral oleks kõigile reisijateletagatud parem kaitse.

 • LÜLISAMBAVIGASUSI VÄHENDAVAD ESIISTMED: Mugavamaks disainitud esiistmed, mis pakuvad juhile parematisteasendit, aitavad ka vähendada lülisamba vigastuste riski teatud tüüpikokkupõrgete puhul.

  LÜLISAMBAVIGASUSI VÄHENDAVAD ESIISTMED: Mugavamaks disainitud esiistmed, mis pakuvad juhile parematisteasendit, aitavad ka vähendada lülisamba vigastuste riski teatud tüüpikokkupõrgete puhul.

 • TURVAVÖÖ EELPINGUTID: Kokkupõrke korral piirab eelpinguti sülerihma liikumist ning vähendabrinnaku allosale suunatud löökide jõudu, et vähendada vigastusi jasuurendada ohutust.

  TURVAVÖÖ EELPINGUTID: Kokkupõrke korral piirab eelpinguti sülerihma liikumist ning vähendabrinnaku allosale suunatud löökide jõudu, et vähendada vigastusi jasuurendada ohutust.

 • RINGIKUJULINE TURVARAAM: Imprezas on kõik sõitjad nagu raudrüüga kaitstud. Sõitjateruumi ümbritsebringikujuline turvaraam, mille tugevdused ulatuvad katusest uste, piilarite ningpõrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja suunab löögijõu igasugusekokkupõrke korral autosviibijatest eemale. Hoolimata äärmisest tugevusest onkogu raamistus tänu nutikatele tehnoloogilistele lahendustele siiski ülikerge.

  RINGIKUJULINE TURVARAAM: Imprezas on kõik sõitjad nagu raudrüüga kaitstud. Sõitjateruumi ümbritsebringikujuline turvaraam, mille tugevdused ulatuvad katusest uste, piilarite ningpõrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja suunab löögijõu igasugusekokkupõrke korral autosviibijatest eemale. Hoolimata äärmisest tugevusest onkogu raamistus tänu nutikatele tehnoloogilistele lahendustele siiski ülikerge.