location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

BOXER MOOTORID

Tagasi Impreza

Sümmeetria tagab tasakaalu.

Ühtne platvorm ehk SGP (Subaru Global Platform) on see põhialus, millele hakkavad toetuma Subaru järgmiste põlvkondade sõidukid. SGP täiustab üldist turvalisust ja võimekust, kuid pakub midagi veelgi enamat – sellist juhtimiselamust, mida koged ainult Subaruga. See on Subaru tulevik – ning see pakub kõigile juhtidele ja kaassõitjatele veelgi rohkem mugavust ja meelerahu.

ROHKEM STABIILSUST

Tänu lameda ehitusega ja madalamal asuvale mootoriplokile on kogu auto palju paremini tasakaalus ja külgliikumiste osas tunduvalt stabiilsem, kui teiste mootoritüüpide puhul.

TÖÖKINDEL JA VÕIMEKAS

Mootori horisontaalne disain on juba olemuselt väga jäik ja isetasakaalustuv. See tähendab V- või ridamootoritest vähem vibratsioone ning suuremat vastupidavust, töökindlust ja sooritusvõimet.

Käesolevas trükises kasutatud pildimaterjal on rahvusvaheline ning võib kujutada varustust, mis pole teie koduturul saadaval.