location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTIIVNE OHUTUS

Tagasi  Levorg

AKTIIVNE OHUTUS

avarii ennetamiseks

01: Sümmeetriline nelikvedu

02: VDC stabiilsuskontrolli süsteem

03: Veojõukontrolli süsteem

04: Rehvirõhu jälgimissüsteem

05: Täiendav ohutussüsteem

06: Pidurdusabi

VDC stabiilsuskontrolli süsteem

VDC stabiilsuskontrolli süsteem

Stabiilsuskontrolli süsteem VDC jälgib ja analüüsib erinevate sensorite abil, kuidas sõiduk püsib juhi poolt valitud kursil. Võimalikus ohuolukorras reguleerib süsteem sõiduki teelhoidmiseks veojõu jaotust, mootori võimsust ja pidureid kõigil ratastel.

Täiendav ohutussüsteem

Täiendav ohutussüsteem

see süsteem sisaldab kaht uut ja innovatiivset rakendust, mis aitavad paremini näha ja ohtu märgata – kaugtulede automaatlülitus (High Beam Assist) ja tagaoleva sõiduki tuvastussüsteem (Subaru Rear Vehicle Detection).Kaugtulede automaatlülitus aitab tulesid vastavalt sõiduoludele, kiirusele ning vastutulevatele autodele kaugja lähitulede vahel ümber lülitada, parandades nähtavust nii sinu kui teiste juhtide jaoks. Tagaoleva sõiduki tuvastussüsteem jälgib radari abil liiklust auto külgedel ja taga, hoiatades juhti ümberreastumisel pimenurgas asuva sõiduki eest või teele tagurdamisel sealse liikluse eest.

Pidurid

Pidurid

jõulised ketaspidurid kõigil neljal rattal on varustatud kergete alumiiniumsadulatega. ABS süsteem sisaldab elektroonilist pidurdusjõu jaotuse funktsiooni, mis jagab pidurdusjõudu vastavalt auto koormatusele proportsionaalselt esi- ja tagapidurite vahel. Ohuolukorras turvalisemaks pidurdamiseks on Levorgil nii pidurdusabi kui ka piduri ülevõtu süsteem.