location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SUBARU BOXER MOOTOR

Tagasi Levorg

Käiguvahetuslabad

Kui soovid sportlikumat sõiduelamust, lülita vaid käigukast käsiseadesse ning käiguvahetuslabade abil saad nautida tundlikku seitse manuaalset käiguvahetust, mida pidevalt muutuva ülekandega CVT automaatkastilt ei oskaks oodatagi.

SI-DRIVE

SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) aitab juhi kavatsusi, sõidustiili ja sõiduolusid arvestades kohandada mootori ja ülekande omavahelist tööd, tagades maksimaalse
efektiivsuse. SI-DRIVE töötab kahes režiimis: Intelligent ja Sport. Intelligent režiimis on kiirendus sujuvam ja kütusesäästlikum ning Sport režiim oma võimsama ja jõulisema kiirendusega pakub erksamat minekut.

SUBARU Intelligent Drive

Loomulik tasakaal

Võrreldes tavaliste rida- või V-mootoritega, tasakaalustavad vastastikku liikuvad kolvid
üksteist loomulikul viisil ning puudub vajadus vibratsiooni vähendadmiseks mootorile raskust ja keerukust lisavate vastukaalude järele.

Loomulik tasakaal

Madalam raskuskese

Kõik boksermootori raskemad liikuvad osad – kepsud, kolvid, nukkvõllid ja klapimehhanism – on paigutatud tasapinnaliselt, nii madalale kui võimalik. Võrreldes rida- või V-mootoritega sõidukitega, annab see Subarutele eriomase madala raskuskeskme, mille eelisteks on suurem stabiilsus ning parem sooritusvõime.

Madalam raskuskese