location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

PASSIIVNE OHUTUS

Tagasi Levorg

PASSIIVNE OHUTUS

avarii korral

07: Turvapadjad

08: Aktiivpeatoed esiistmetel

09: Peatoed kõigil istmetel

10: Ringikujuline turvaraam

11: Tagumised 3-punkti turvavööd kõigil istekohtadel

12: Kokkupõrkekindel sõitjateruum

Turvapadjad

Turvapadjad

liiklusõnnetuse korral kaitsevad sõitjaid mitmed standardsed turvalahendused nagu eesmised ja külgmised turvapadjad, turvakardinad ning turvapadjad põlvedele. Reguleeritava kõrgusega eesmistel turvavöödel on eelpingutid, mis hoiavad sõitjaid kindlalt paigal, ning koormuspiirikud, mis vähendavad rindkere vigastuste riski. Tagant otsasõidu korral kaitsevad sõitjaid kaela- ja muude vigastuste eest aktiivpeatoed esiistmetel, tugevad istmeraamid ja peatoed ning löögijõudu neelav istmete vedrustus.

Ringikujuline turvaraam

Ringikujuline turvaraam

Levorgis on kõik sõitjad nagu raudrüüga kaitstud. Sõitjateruumi ümbritseb ringikujuline turvaraam, mille tugevdused ulatuvad katusest uste, piilarite ning põrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja suunab löögijõu igasuguse kokkupõrke korral autosviibijatest eemale. Hoolimata äärmisest tugevusest on kogu raamistus tänu nutikatele tehnoloogilistele lahendustele siiski ülikerge.

Kokkupõrkekindel sõitjateruum

Kokkupõrkekindel sõitjateruum

iga Subaru on loodud sõitjate maksimaalset ohutust silmas pidades ning Levorg ei ole erand. Täiusliku turvalisuse saavutamine nõuab uuenduslikke lahendusi ja nii on Levorgi mootori kandurid projekteeritud selliselt, et need laupkokkupõrke korral murduvad ja mootor koos käigukastiga libisevad auto alla, mitte ei tungi sõitjateruumi. Veel üks tunnusjoon, mis iseloomustab meie pühendumist ohutusele ja laseb sul Levorgiga sõites meelerahu nautida.