location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

käigukastid

Tagasi Outback

Lineartronic

Suurendamaks Subaru boksermootori ja sümmeetrilise nelikveo efektiivsust, aitab variaatorülekandega Lineartronic CVT käigukast püsida mootoril ideaalses pööretevahemikus, parandades nii Outbacki kütusesäästlikkust. Variaatorkast tagab 2.5i mootoriga kerge, sujuva ja tundliku sõidu. Arvestades sõiduki kiiruse ja mootoripöörete muutusi, laseb variaator juhil kiirendamise ajal tunda käiguvahetuse momente ning loob sellega auto ja juhi vahele tugeva sideme.

 

Käiguvahetuslabad

Roolil asetsevad käiguvahetuslabad lasevad vaid sõrmeliigutusega valida Lineartronicul antud sõiduolukorra jaoks sobivaima käigu. Kiireimat käiguvahetust võimaldavad bensiinimootoriga mudelite 6- ja diiselversioonide 7-käigulised manuaalrežiimid – tulemuseks särtsakam ja sportlikum sõidukogemus.

 

SI-DRIVE

Arvestades sinu sõidustiili, kohandab SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) gaasilisamise ja käiguvahetuse suhet,
pakkudes pea kõikides sõidutingimustes vajadusel täit jõudu ja kiirendusvõimet.

 

SPORT režiim

See režiim reageerib gaasivajutusele otseselt ning sobib olukorda, kus on vaja kohest kiirendust. Kihutamine kiirteel või sõit kurvilistel teedel on Sport režiimiga lausa nauding.

 

INTELLIGENT režiim

Selles sõidurežiimis on reaktsioon gaasipedaali vajutusele pehmem, mõeldud kütuse säästmiseks
linnatänavatel või pikal maanteesõidul. Vihmamärjal või lumisel teel aitab Intelligent režiim hoida sujuvat sõidumaneeri.