location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SÜMMEETRILINE NELIKVEDU

Tagasi Outback

Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad välja uue Outbacki vaimustavalt elava loomuse.

Kõik Subarud on tuntud selle poolest, et tekitavad rooli taga inspireeriva kindlustunde tänu oma sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori tasakaalustatud kooslusele, mis kannab võimsuse alati üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

Sümmeetrilise nelikveo

Aktiivselt veojõudu jaotav nelikvedu

Lineartronic automaatkast koos aktiivselt veojõudu jaotava nelikveoga reageerivad veojõu muutustele, ülekandele ning juhi tegevusele, kontrollides pidevalt pöördemomenti esi- ja tagasilla vahel.

 

 

Täiustatud vedrustus

Täiustatud vedrustus

Tänu täiustatud esi- ja tagaamortisaatoritele on vedrustus ülih.sti balansseeritud, pakkudes nii täpset roolitundlikkust kui ka lihvitud sõidumugavust.

 

 

 

Mootor alusraamil

Mootor alusraamil

Outbacki mootor on paigutatud alusraamile, tänu sellele on sõiduki käsitlemine tundlik ja sõit mugav. Kokkupõrke korral laseb see lahendus mootoril auto alla libiseda, pikendades nii

eesmist deformatsioonitsooni.