location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
  • Apple CarPlay ja Android Auto™ - Apple CarPlay ja Android Auto™ abiga saad kasutada kõige populaarsemaidrakendusi. Hääletuvastus võimaldab kasutada vabakäeseadet, nii on kõigil turvaline ning sinu tähelepanu ei kaldu sõidu ajal kõrvale.

    Apple CarPlay ja Android Auto™ - Apple CarPlay ja Android Auto™ abiga saad kasutada kõige populaarsemaidrakendusi. Hääletuvastus võimaldab kasutada vabakäeseadet, nii on kõigil turvaline ning sinu tähelepanu ei kaldu sõidu ajal kõrvale.

  • Pööre-pöördelt navigatsioon*2 - Pööre-pöördelt juhised ilmuvad nüüd näidikuteploki keskel asuvale LCD-ekraanile. Nii on neid lihtne jälgidaja juht ei pea navigatsiooniseadme jälgimiseks pilku kõrvale pöörama.

    Pööre-pöördelt navigatsioon*2 - Pööre-pöördelt juhised ilmuvad nüüd näidikuteploki keskel asuvale LCD-ekraanile. Nii on neid lihtne jälgidaja juht ei pea navigatsiooniseadme jälgimiseks pilku kõrvale pöörama.

  • 3.Harman/Kardon audiosüsteem*2 - Harman/Kardoni Green Edge tehnoloogiaga premiumklassiaudiosüsteem sisaldab 12 Harman/Kardon kõlarit,mis loovad sinu Outbackis vaimustava akustika jarikkaliku helipildi.

    3.Harman/Kardon audiosüsteem*2 - Harman/Kardoni Green Edge tehnoloogiaga premiumklassiaudiosüsteem sisaldab 12 Harman/Kardon kõlarit,mis loovad sinu Outbackis vaimustava akustika jarikkaliku helipildi.

*1 Juht vastutab alati sõiduohutuse eest. Hoidu kasutamast puuteekraani sõidu ajal. Sõltuvalt asukohamaast võivad lisanduda sideteenuse vm tasud.
*2 Saadaval ainult Summit mudelil.