location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

TÄIESTI UUS FORESTER

- PEATSELT KOHAL!

TÄIESTI UUS FORESTER

- PEATSELT KOHAL!

UUS FORESTER

UUS FORESTER

 

Forester on läbi aegade müüduim Subaru. Nüüd on aeg küps viienda põlvkonnaga tutvumiseks. Nii seest kui väljast ümber kujundatud Forester on eelkäijast pikem ja laiem ning pakub suuremat turvalisust kui kõik varasemad Subaru mudelid.

Uue generatsiooni Forester hiilgab Subarutele omaselt nauditava juhitavuse ja segmendi parima maastikuvõimekusega. Tänu suurenenud mõõtmetele on ka auto ruumikus ning mugavus teinud suure arenghüppe.

 

Ole esimene proovisõitja Võtke ühendust lähima edasimüüjaga
Galerii

Rohkem artikleid

VERSIOON

VERSIOON

Versioon Hinnad Käigukast
Base 32 900 € Lineartronic
Active 35 900 € Lineartronic
Ridge 37 900 € Lineartronic
Summit 39 900 € Lineartronic
e-BOXER

e-BOXER

UUE PÕLVKONNA HÜBRIIDTEHNOLOOGIA

 

Uus Forester on esimene Subaru mudel, mis saab endale tuliuue e-BOXER hübriidajami. Subaru e-BOXER tehnoloogia on kombinatsioon 2-liitrisest otsepritsega boksermootorist ja käigukasti integreeritud elektrimootorist.

Võrreldes tavapärase bensiinimootoriga mudeliga, saab e-BOXER tehnoloogiaga varustatud Forester veelgi madalama raskuskeskme ja parema sõidudünaamika, seda ilma turvalisuse arvelt kompromisse tegemata – see on hübriid Subaru moodi.


 

INTERJÖÖR

INTERJÖÖR

MUGAVUST JAGUB KÕIGILE

 

Täiesti uus Forester tagab mugava sõidukogemuse kõigile reisijatele, kõigil istekohtadel. Mugavus algab juba enne autosse istumist, kuna uksed ja selle käepidemed on spetsiaalselt disainitud nii, et kõigil oleks lihtne siseneda ja väljuda.

Autosse istudes märkate avaramat ja kvaliteetsema viimistlusega siseruumi, kust leiab selliseid kasulikke mugavusi nagu mitmeosalised istmetaskud ning tagumine ventilatsioonisüsteem. Varasemaga võrreldes on sõidumüra veelgi vähendatud, nii et kõik saavad teel olles end mõnusalt tunda.

 

Registreeru juba täna!


 

Galerii

Rohkem artikleid

X-MODE

X-MODE

Jõudlus, mida võid usaldada. Suutlikkus, mida võid tunda

 

Uus Forester on kõigi aegade kõige turvalisem Subaru. Seda tajud sõitma asudes juba esimestest meetritest. Istud kõrgel ning väljavaade autost on esmaklassiline igas suunas.

Jõudlust suurendab põhivarustuses olev nelikvedu ning märkimisväärse 220 mm kliirensiga mudeli läbivusvõime viib uuele tasemele edasiarendatud X-Mode maastikuabirežiim.

Kuigi maasturile omaselt kõrge, on uus Forester eelkäijast ometigi madalama raskuskeskme ja sõiduautolikuma dünaamikaga. Seda tänu uuele platvormile, mis viib lati järgmisele tasemele nii sõidunaudingu kui ohutuse osas.
 

VÄLIMUS

Rohkem artikleid

REGISTREERU JUBA TÄNA

REGISTREERU JUBA TÄNA

 

Kas sa tahaksid olla esimene?

 

Ühendades hübriidtehnoloogia, boksermootori ja Subaru hinnatud sümmeetrilise nelikveo, kogete parimat, mida neil erinevatel maailmadel teile pakkuda on.

Ühtlasi teete kummarduse ka ülejäänud maailma jaoks.

Kas sa tahaksid olla esimene?

 

Registreeru juba täna!