SUBARU VOLITATUD REMONDITÖÖKODA

Subaru volitatud remonditöökoda on nii teile kui teie autole teenindus- või hooldustööde teostamiseks kindlasti parim valik. Meie remonditöökojad töötavad vastavalt Subaru tehase juhistele ja meil on alati juurdepääs värskeimale teabele ja uusimatele auto tarkvara uuendustele. Meie tehnikud on saanud spetsiaalse väljaõppe teie automudeli eest hoolitsemiseks. Parima võimaliku toimivuse ja teie auto kõrge edasimüügiväärtuse tagamiseks kasutame alati Subaru originaalvaruosi.

  • Spetsiaalne Subaru väljaõpe
  • Järgime Subaru juhiseid
  • Uusimad tarkvarauuendused teie autole
  • Oluline teave teie auto kohta
  • Subaru originaalvaruosad
  • Garantiiremont ja autoosade garantii
  • Hooldusraamatu templid suurendavad teie auto edasimüügi väärtust

SUBARU ORIGINAALLISASEADMED

Subaru originaallisaseadmed on tõestatud toimivusega ja tagavad parima kvaliteedi, sobivuse ja funktsionaalsuse. Meie lisaseadmete loomisel on arvestatud ka ohutusega. Oleme teie Subaru jaoks valinud hoolikalt lisaseadmed, mis võimaldavad teil täielikult keskenduda sellele, mille jaoks te auto soetasite. Meie põhjamaine kliima seab auto lisaseadmetele suured nõudmised - talvel on veljed lume ja soola mõjuväljas ja haagisekonks suure pinge all. Meie veljed ja haagisekonksud on läbinud spetsiaalsed katsed, et tulla toime meie põhjamaise kliimaga. Katuseraamid ja suusahoidikud, rattahoidikud ja süstaraamid on kõik ära proovitud ja katsetatud, et teil ei tekiks väljasõitudel ebameeldivaid üllatusi, vaid saaksite meie lihtsaid ja funktsionaalseid seadmeid täielikult usaldada. Meie lisaseadmed on töötatud välja ainult Subaru autode jaoks.

SÕIDUKI KLAASPINNAD

Auto esiklaas on auto disaini väga oluline osa; see ei kaitse üksnes teid tuule ja ilmastiku eest, vaid ka meie andureid, mis on paigaldatud esiklaasi sisse. Subaru EyeSight süsteem on paigaldatud esiklaasi ülaserva koos teiste anduritega.

Kui peate esiklaasi vahetama, on ülimalt oluline, et see asendatakse esiklaasiga, millel on samad omadused kui Subaru originaaltuuleklaasil. Auto turvasüsteemidel on valguse murdumise ja klaasi paksuse osas väga väikesed tolerantsid. Samuti pidage meeles, et esiklaas moodustab osa sõitjateruumi heliisolatsioonist.

Maanteekividest tekkinud klaasipraod tuleb parandada nii kiiresti kui võimalik, enne kui niiskus tungib sisse ja hävitab klaasil oleva katte või klaas praguneb veelgi. Sõltuvalt kohast, kuhu kivi esiklaasi tabab, võib osutuda vajalikuks ka terve esiklaasi väljavahetamine. Pöörduge täiendava teabe saamiseks Subaru volitatud remonditöökoja poole.

Sama oluline on, et esiklaas on õigesti paigaldatud ja EyeSight kalibreeritakse pärast esiklaasi vahetamist. Meie Subaru tehnikud on väljaõppinud ja kvalifitseeritud seda tööd tegema.

Esiklaasi vahetamisel tuleb EyeSight’i kaamera eemaldada ja uuesti paigaldamisel tuleb see kalibreerida koos uue esiklaasiga. Subaru volitatud remonditöökodades on Subaru EyeSight'i kalibreerimiseks sobivad Subaru inseneride välja töötatud spetsiaalsed tööriistad.

Subaru eesmärk on toota maailma kõige turvalisemaid autosid. Vaid tootja juhiseid järgides saame tagada, et teie auto on jätkuvalt turvaline ka pärast aastatepikkust kasutamist.

Subaru originaalvaruosad ja Subaru volitatud remonditöökojad - turvaline valik teile ja teie perele.

SUBARU ORIGINAALVARUOSAD

Subaru on autosid tootnud alates 1958. aastast. Oleme alati pööranud suurt tähelepanu turvaliste ja töökindlate autode ehitamisele. Mõistagi on äärmiselt oluline, et varuosi oleks katsetatud, et oleks tagatud nende funktsionaalsus, sobivus ja kvaliteet. Subaru originaalvaruosad tagavad selle, et teie auto on jätkuvalt 100% Subaru ka peale võimalikke remonttöid.