SUBARU Forester

Leia edasimüüja

SUBARU FORESTER

VÕIMEKAS, FUNKTSIONAALNE JA TURVALINE

Usaldusväärne ja tugev, kui seda vaja. Forester suudab pukseerida väga raskeid koormaid. Juhi asend on kõrgel ja annab kogu ümbrusest suurepärase ülevaate. Nagu kõigil Subaru autodel, on ohutus kõige tähtsam ning Euro NCAP testis on Forester saanud kõigi aegade kõrgeima hinde laste turvalisuse eest.

Suurim luksus on turvaliselt koju jõuda. Sellest mõttest lähtudes on kõik Subarud algusest peale disainitud eesmärgiga toota maailma kõige turvalisemaid autosid. Turvalisus on põhimõte, mis hõlmab kõiki neid, kes reisivad autos, kui ka neid, kes jäävad autost väljapoole. Nii inimesi kui loomi.

Selle eesmärgi saavutamiseks on standardvarustuses alati nelikvedu, palju mugavusi ning maailma juhtiv ohutussüsteem, mis aitab juhil ohtusid tuvastada ja vältida. Foresteril on lisaks kõigele sellele veel suur pukseerimisjõud ja kandevõime, töökindlus ja mitmekülgsus, mis viivad Su just sinna, kuhu soovid – iga ilmaga. Seetõttu ongi Forester aktiivse pere esimene valik.

Subaru eesmärk on teha maailma ohutumaid autosid ning kõik testid näitavad, et oma uute autodega saavutame selle eesmärgi. Forester on saanud kõigis kokkupõrkekatsetes parimad tulemused kõigil mandritel.

Siht on see, et keegi ei tohiks viga saada ei Subaru sees ega Subaru tõttu. Meie eesmärk on kaitsta mitte üksnes autosviibijaid, vaid ka teisi liiklejaid nagu jalgratturid ja jalakäijad.

Foresteril on palju nutikaid funktsioone, mis teevad elu lihtsamaks. Tagauste läve laiad astmed aitavad ulatuda katusele kinnitatud asjadeni. Uksed katavad astmeid, mis tähendab, et sina ei pea mustaks saama pelgalt seepärast, et auto on must. Loomulikult ka palju hoiukohti ja topsihoidikuid.

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. Foresteril on hea pukseerimisvõime ja spetsiaalne stabiliseerimissüsteem ohutumaks pukseerimiseks.

Loe lähemalt nelikveo kohta

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM

EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad auto ees olevat teed. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Loe lähemalt EyeSight süsteemi kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Foresteril on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tagauste läve laiad astmed aitavad ulatuda katusele kinnitatud asjadeni. Uksed katavad lävepakku, mis tähendab, et sina ei pea mustaks saama pelgalt seepärast, et auto on must. Ohtralt hoiukohti ja topsihoidikuid.

SOOVID TEHA PROOVISÕITU?

Parim viis Foresteriga tutvuda on teha proovisõit.
Meie edasimüüjad ootavad sind

Broneeri proovisõit

LISAELEKTRIAJAMIGA BOKSERMOOTOR

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lihvida omadusi, mida autoomanikud kõige enam hindavad.

Loe lähemalt e-Boxeri kohta

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED. SEES JA VÄLJAS.

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Foresterile oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

Vaata lähemalt

RUUMI ON KÕIGE JAOKS

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Foresteri on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised.

Lisavarustus

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA


Kui vajad spetsialistide abi või soovid proovisõitu teha, võta ühendust lähima esindusega.

Leia edasimüüja