location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SUBARU FORESTER X-LINE

LÕPUMÜÜK ON ALANUD!

 

HINNAVÕIT kuni  

5.000 €

 

Hinnakiri Spetsifikatsioon

SUBARU FORESTER X-LINE

LÕPUMÜÜK ON ALANUD!

 

HINNAVÕIT kuni  

5.000 €

 

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Versioon

Versioon

VersioonHinnadKäigukast
2.0 XL 28 900  Lineartronic
2.0 XS 30 490  Lineartronic
2.0 XE 33 090  Lineartronic
360°
Crystal Black Silica
VÄLIMUS

VÄLIMUS

Tõeline visadus on segu tagasihoidlikkusest, tugevusest ja vastupidavusest. Neid omadusi väljendab ka Foresteri X-Line tõsine, julge disain. Uuenduslikum ja stiilsem, kui kunagi varem, on Foresteri X-Line elegantne välimus heas tasakaalus tema sooritusvõimega.

Välimus varustus

INTERJÖÖR
 • Interjöör
 • Mugavus
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

INTERJÖÖR

Foresteri X-Line kutsuv salong pakub sulle ja kaassõitjatele kõiki tänapäevaseid mugavusi, suurepärast ruumikust ning palju erinevaid võimalusi selle kasutamiseks. Arvestades sinu elustiili ja ootusi, on kõik vajaminev paigutatud Foresteris just sinna, kus seda kõige enam vajad. Ruumikas ja nutikas interjöörilahendus on loodud selleks, et elu oleks lihtsam ja juhtimine mugavam.

INTERJÖÖRI DETAILID

Mugavus

INTERJÖÖR

Teeleminek ei tähenda, et peaksid kogu muu elu maha jätma. Intuitiivne käsitsusmugavus muudab info- ja audiosüsteemi kasutamise imelihtsaks ega takista keskendumist. Forester X-Line hoiab sind maailmaga ühenduses, jagades infot, meelelahutust ning sõidujuhiseid, mida kõike saab kontrollida vaid sõrmeliigutuse või isegi häälkäskluste abil. Ning ühendades süsteemi ka nutitelefoni, on su sõbrad ja muusikavalik alati käeulatuses.

Mitmekülgsus

INTERJÖÖR

Forester X-Line on hästi ette valmistatud kõigi sinu ettevõtmiste jaoks, olgu need siis planeeritud puhkusereisid või täiesti spontaansed avastusretked. Avar pagasiruum mahutab neli suurt reisikohvrit ja ka kõige kogukama matkavarustuse. Koorma laadimise teevad lihtsamaks elektriajamiga avatav tagaluuk, laiemalt avanevad uksed ning madalamad lävepakud. Pikemate esemete vedamiseks saab tagaistme seljatoed 60/40 suhtes maha klappida.

360°

INTERJÖÖR

Osa näidatud varustusest ei pruugi olla Eestis saadaval. 

EYESIGHT

EYESIGHT

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Foresteris sõites sinu turvatunnet.

Loe lähemalt EyeSight

TEHNOLOOGIA
 • boxer mootor
 • Sümmeetriline nelikvedu
 • käigukastid
boxer mootor

TEHNOLOOGIA

Väheste maasturite sõiduomadused on samal tasemel nagu Foresteril X-Line, mille usaldusväärsuse ja reaktsioonikiiruse põhitegija on pinna all peidus – see on unikaalne SUBARU BOXER mootor. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

Loe lähemalt boxer mootoritest

Sümmeetriline nelikvedu

TEHNOLOOGIA

Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad välja Foresteri X-Line vaimustavalt elava loomuse. Kõik Subarud on tuntud selle poolest, et tekitavad rooli taga inspireeriva kindlustunde tänu oma sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori tasakaalustatud kooslusele, mis kannab võimsuse alati üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

Loe lähemalt sümmeetrilise nelikvedu

käigukastid

TEHNOLOOGIA

Lineartronic CVT automaatkast tõstab Foresteri X-Line efektiivsuse ja reaktsioonivõime lausa vaimustavale tasemele. Hoides mootoripöördeid optimaalses vahemikus ning säilitades sõidukiirust, mis käiguvahetusel tihti kipub vähenema, aitab see unikaalne käigukast märkimisväärselt kütust säästa. Uuenenud käiguvahetus tagab kerge, sujuva ja tundliku sõidu ning otsesema mootoritunnetuse. Astmevaba käiguvahetus aitab kiirendusel mootori jõu kindlalt ratastele üle kanda. Lineartronicuga pikisuunas ühendatud aktiivselt veojõudu jaotav nelikveosüsteem muudab pidevalt ka veojõudu esi- ja tagasilla vahel, reageerides vähimalegi sõidutingimuste muutusele.

Loe lähemalt käigukastid

TURVALISUS

TURVALISUS

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi

 • audio ja navigatsioon