SUBARU FORESTER

VÕIMEKAS, FUNKTSIONAALNE JA TURVALINE

Usaldusväärne ja tugev, kui seda vaja. Forester suudab pukseerida väga raskeid koormaid. Juhi asend on kõrgel ja annab kogu ümbrusest suurepärase ülevaate. Nagu kõigil Subaru autodel, on ohutus kõige tähtsam ning Euro NCAP testis on Forester saanud kõigi aegade kõrgeima hinde laste turvalisuse eest.

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. Foresteril on hea pukseerimisvõime ja spetsiaalne stabiliseerimissüsteem ohutumaks pukseerimiseks.

Loe lähemalt nelikveo kohta

EyeSight

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM

EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad auto ees olevat teed. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Loe lähemalt EyeSight süsteemi kohta

Forester

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Foresteril on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tagauste läve laiad astmed aitavad ulatuda katusele kinnitatud asjadeni. Uksed katavad lävepakku, mis tähendab, et sina ei pea mustaks saama pelgalt seepärast, et auto on must. Ohtralt hoiukohti ja topsihoidikuid.

SOOVID TEHA PROOVISÕITU?

Parim viis Foresteriga tutvuda on teha proovisõit.
Meie edasimüüjad ootavad sind

Broneeri proovisõit

LISAELEKTRIAJAMIGA BOKSERMOOTOR

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lihvida omadusi, mida autoomanikud kõige enam hindavad.

Loe lähemalt e-Boxeri kohta

Forester

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED. SEES JA VÄLJAS.

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Foresterile oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

Vaata lähemalt

Forester

RUUMI ON KÕIGE JAOKS

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Foresteri on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised.

Lisavarustus

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJAKui vajad spetsialistide abi või soovid proovisõitu teha, võta ühendust lähima esindusega.