TÄIESTI UUS FORESTER

LÕPUKS
KOHAL

bäst i test.png
SUBARU FORESTER OMA KLASSIS TURVALISIM

UUDNE LÄHENEMINE

VEENDU ISE

Forester väljatöötamisel oleme mõelnud ennekõike omanikule. Esmatähtsad on mahutavus, otstarbekus ja pukseerimisvõime - omadused, mis aja jooksul on teinud Foresterist aktiivsete perede lemmiku ja esimese valiku.

Auto on ehitatud Subaru uuele põhjale ning on saanud kogu maailmas kõigis ohutustestides parimad tulemused.

Kuna kasutame Subarus alati meie endi tehnoloogiat ja ainulaadseid lahendusi, ei pea me mitte kunagi kompromisse tegema. Subaru Forester on täpselt nii hea, nagu me tahtsimegi.

ISELAADIV HÜBRIID SUBARU MOODI

Ehk kuidas saada kaks head asja korraga

Forester e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lisaks lihvisime neid omadusi, mida Subaru omanikud kõige enam hindavad.

Loe lähemalt e-Boxeri kohta

SOOVID TEHA PROOVISÕITU?

Parim viis Foresteriga tutvuda on teha proovisõit.
Meie edasimüüjad ootavad sind

Broneeri proovisõit

SUURIM NELIKVEOLISTE MAAILMAS

Nelikvedu on kuulunud Subaru DNA-sse alates 1972. aastast ning praktiliselt kõik meie mudelid veavad nelja rattaga. Toodame ja müüme igal aastal üle miljoni nelikveoga sõiduki. See on 50% rohkem kui Audi ja kaks korda rohkem kui Land Rover, mis teeb meist maailma suurima nelikveoliste tootja.

Loe lähemalt meie nelikveo kohta

OHUTUS

Subaru ehitab maailma ohutumaid autosid ja on keskendunud kõrgeima turvalisuse saavutamisele alates 1958. aasta algusest. Juba 1960ndatel viis tehas ise läbi kokkupõrkekatseid. Subarul oli juba varakult kokkupõrkel kokkuvarisev roolisammas ning boksermootori kasutuselevõtuga kindlustas Subaru selle, et kokkupõrke korral ei tungi mootor reisijatesalongi, vaid libiseb auto alla. 

Loe lähemalt turvalisuse kohta

PAINDLIKUD LAHENDUSED

SEST SINU VAJADUSED MUUTUVAD PIDEVALT

VÄLIMUS / INTERJÖÖR

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Foresterile oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

Loe rohkem välimuse või interjööri kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Forester on palju nutikaid funktsioone, mis teevad elu lihtsamaks. Tagauste läve laiad astmed aitavad ulatuda katusele kinnitatud asjadeni. Uksed katavad lävepakke, mis tähendab, et sina ei pea mustaks saama pelgalt seepärast, et auto on must. Mõistagi on autos ka palju hoiukohti ja topsihoidikuid ning pagasiruumist nupuvajutusega kokkuklapitav tagaiste.