OUTBACK

Euro NCAP: Kõige turvalisem sõiduk 2021. aasta seisuga

Kõrgeima koondhindega 88,8 punkti 100-st võimalikust nimetas Euro NCAP Subaru Outbacki kõige turvalisemaks 2021. aastal testitud sõidukiks kõikide autoklasside lõikes.*1

Ohutusabisüsteemide katses sai Subaru EyeSight juhiabisüsteem Euro NCAP testide ajaloo kõrgeima punktisumma - 95% võimalikust maksimumist.*2 

Outback teenis ka 2021. a. parima tulemuse vähekaitstud liiklejate suhtes - 84 punkti 100-st.*3 

Tuliuus Subaru Outback on kohal!

Vaadake videoesitlust siit:

SUUREM TURVALISUS

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS

Uus Outback loeb sõidukiirust piiravaid liiklusmärke ja ühendab selle teabe kiirushoidiku süsteemiga.

KOHANDUVAD KAUGTULED

Vastutulevate või eessõitvate sõidukite tuvastamisel reguleeritakse kaugtulede valgusulatust ning muudetakse see ala hämaramaks, samas kui ülejäänud osa teest jääb endiselt eredalt valgustatuks. Lisaks järgivad kurvisõidutuled käänulistel teedel rooli pööramist.

NÄOTUVASTUS

Näotuvastustarkvaraga infrapunakaamera jälgib pidevalt teie silmaliigutusi ning kui teie tähelepanu hajub või hakkate magama jääma, hoiatab see teid heli ja valgusmärguannetega.

LISAFUNKTSIOONID

SISSEEHITATUD KATUSERAAM

Sisseehitatud katuseraamiga katusereelingud, mis on ühe käega hõlpsasti reguleeritavad. Alati teiega, kasutamiseks valmis ja praktiline.

PUUTEVABA AVAMINE

Anduri abil saate tagaluugi hõlpsasti käeliigutusega avada.

STARTEX ISTMEKATTED

Üks uudseks lahenduseks on StarTex istmekatted, mis on vett tõrjuvad, vastupidavad ja kergesti puhastatavad.

LISATEAVE OUTBACKI KOHTA

11,6-TOLLINE EKRAAN

Oleme alati olnud uhked Outbacki infosüsteemide üle. Uue vertikaalse 11,6-tollise puuteekraaniga on Outback teinud aga suure arengu. Selle kaudu saate juhtida enamikku auto funktsioonidest ning otse loomulikult ühildub see nii Apple CarPlay kui ka Android Autoga

KLIIRENS

Outbackiga on alati olnud lihtne igale poole pääseda, kuid 213 millimeetrini tõstetud kliirensiga saab nüüd veelgi vabamalt liigelda.

UUS VEERMIKUARHITEKTUUR

Outback põhineb Subaru uuel veermikuarhitektuuril. Eelmisega võrreldes on see kaks korda jäigem. Lisaks tagab see veel suurema turvalisuse, täiustatud mugavuse ja vaiksema salongi.

Kas soovite lisateavet?

Võtke ühendust edasimüüjaga