TARKUSETERA

Uue Subaruga kaasaneb alati rohkelt unikaalseid eeliseid. Tõeline nelikvedu, maailmaklassi turvalisus ja nüüd ka 5 aastat garantiid – Subaru sõidukid on lausa loodud Eesti oludesse. Tule tutvu meie mudelivalikuga lähimas esinduses.

#1

Uuel Subarul on kõik ohutussüsteemid alati põhivarustuses

Pidev nelikvedu, EyeSight juhiabid, automaatpidurdus nii ees kui taga - need on vaid mõned põhjused, miks Subaru XV, Forester ja Outback on kõik pälvinud Euro NCAP testides oma klassi kõige turvalisema auto tiitli.

Subaru on tänapäeval kahtlemata üks kõige turvalisemaid autosid.

Loe edasi

#2

Uuel Subarul on alati 5 aastat garantiid.

Nii on pikaks ajaks mure murtud. Ja et Subaru on üks töökindlamaid autosid üldse, teenib ta sind tõrkumata veel palju kauemgi. Ostes uue Subaru saad kaasa muretult läbitud sõidukilomeetrid paljudeks aastateks.

Loe edasi

#3

Subarul on nelikvedu alati põhivarustuses.

Eesti ilmaga võivad teeolud muutuda üleöö. Siis vajad autot, mida saad tänu tema unikaalsele nelikveole usaldada ka rasketes tingimustes. Nüüd on õige aeg vahetada oma kaheveoline auto nelikveolise ja turvalise Subaru vastu!

Loe edasi

#4

Subarul on kõrge edasimüügiväärtus

Erinevate riikide ülevaated kinnitavad meie autode töökindlust ning sellega kaasnevat klientide rahulolu. Just seepärast hoiavad Subarud oma hinda hästi ning on nõutud ka kasutatud autode turul.

Loe edasi

#5

Subaru on ideaalne haagiseveoks

Pidev nelikvedu, madal raskuskese ja sitke boksermootor teeb Subarust ideaalse pukseerimisauto. Suur osa aktiivse eluviisiga Subaru omanikest kasutab oma autot pukseerimisel igapäevaselt.

#6

Subaru on loodud kestma

97% viimase 10 aasta jooksul müüdud Subarutest on igapäevaselt sõidus. Nii Skandinaavia kui Saksamaa tehnoülevaatuste statistika räägib Subarust kui ühest töökindlamast ja probleemivabamast automargist.