TARKUSETERA

Uue Subaruga kaasaneb alati rohkelt unikaalseid eeliseid. Tõeline nelikvedu, maailmaklassi turvalisus ja nüüd ka 5 aastat garantiid – Subaru sõidukid on lausa loodud Eesti oludesse. Tule tutvu meie mudelivalikuga lähimas esinduses.#1

Uuel Subarul on kõik ohutussüsteemid alati põhivarustuses

Pidev nelikvedu, EyeSight juhiabid, automaatpidurdus nii ees kui taga - need on vaid mõned põhjused, miks Subaru XV, Forester ja Outback on kõik pälvinud Euro NCAP testides oma klassi kõige turvalisema auto tiitli.

Subaru on tänapäeval kahtlemata üks kõige turvalisemaid autosid.

Loe edasi#2

Uuel Subarul on alati 5 aastat garantiid.

Nii on pikaks ajaks mure murtud. Ja et Subaru on üks töökindlamaid autosid üldse, teenib ta sind tõrkumata veel palju kauemgi. Ostes uue Subaru saad kaasa muretult läbitud sõidukilomeetrid paljudeks aastateks.

Loe edasi#3

Subarul on nelikvedu alati põhivarustuses.

Eesti ilmaga võivad teeolud muutuda üleöö. Siis vajad autot, mida saad tänu tema unikaalsele nelikveole usaldada ka rasketes tingimustes. Nüüd on õige aeg vahetada oma kaheveoline auto nelikveolise ja turvalise Subaru vastu!

Loe edasi#4

Hästivarustatud nelikveoline Subaru alates 27 990 €

Rikkalikus põhivarustuses sisaldub automaatkast, kõik ohutussüsteemid, 5 aastat garantiid ja palju muud. Active-varustustasemega Subaru XV saad nüüd hinnaga alates 27 990 eurot.

Loe edasi