location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Versioon

Versioon

VersioonHindKäigukast
1.6i Base 19 990 € Lineartronic
1.6i Active  24 190 € Lineartronic

360°

360°

vaade

Crystal White Pearl
Välimus

Välimus

NOBE, MITMEKÜLGNE JA STIILNE.
JUST NAGU SINA

Impreza, mis on juhile sama meeldiv kui kõrvaltvaataja silmale, on kõiki meeli rõõmustav nutikas segu võimekusest, meisterlikkusest ja turvalisusest. Igal kumerusel, igal pinnal ja igal stiilielemendil on vorm ja funktsioon, millel on selge ja täpne põhjus. See on Subaru disaini edasiarendatud väljendus – ning kõige selle liikuv sümbol, mida Impreza on alati tähistanud.

Välimus varustus

Interjöör
 • Interjöör
 • Tehnoloogia
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

Interjöör

STIIL, MUGAVUS JA RAHULOLU KÕIGILE

Oma uudse rafineeritusega sööstab Impreza julgelt tulevikku, selle vaikses kabiinis on rohkesti lihvitud disainiga, skulptuurseid pindu ja hoolikalt kujundatud detaile. Impreza jääb truuks elegantsele ja sportlikule stiilile, kuid kabiin on endisest ruumikam. Kõik reisijad saavad nautida Impreza ruumikaid esi- ja tagaistmeid, mis on mugavad ka pikkadel sõitudel.

Interjöör varustus

Tehnoloogia

Interjöör

HOIA KONTAKTI. PÜSI ÜHENDUSES

Impreza infotainment-süsteem hoiab sind ühenduses, kuhu sa ka ei läheks. Kuna põhinäidik, mõõturinäidik ja multifunktsionaalne infoekraan on omavahel ühendatud, on nende kasutamine veelgi mugavam, ohutum ja nauditavam.

LOE LÄHEMALT

Mitmekülgsus

Interjöör

MITMEKÜLGNE DISAIN LASEB TEHA KÕIKE, MIS SULLE MEELDIB

Ambitsioonikate inimeste jaoks on varustus oluline. Imprezas on laialt ruumi, et mahutada ära kõik, mida vaja selleks, et saaksid teha seda, mis sulle meeldib – olgu see siis töö või meelelahutus. Impreza, milles jagub ruumi vähemalt 3 golfikotile, tõukab sind tagant, et kasutaksid elus ära iga võimaluse. Ruumikuse tõttu ei pea kulutama aega plaanidele, vaid aeg jääb tegudele.

360°

Interjöör

Osa näidatud varustusest ei pruugi olla Eestis saadaval. 

EyeSight

EyeSight

MAAILMAKLASSI KUULUV SUBARU JUHIABI TEHNOLOOGIA

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight*1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm.

LOE LÄHEMALT

Tehnoloogia
 • Boxer mootorid
 • sümmeetriline nelikvedu
 • käigukastid
Boxer mootorid

Tehnoloogia

Subaru põhitehnoloogiad on Subaru kaubamärgi tunnus ning loovad selle ainulaadse juhtimiskogemuse, mida leiab ainult Subarust. Need põhisüsteemid tagavad selle, et Subaru sõidukid säilitavad oma jõudluse, mugavuse, ohutuse ja usaldusväärsuse, andes ühtlasi kõigile reisijatele lubatud mugavuse ja meelerahu. Boksermootoris ehk horisontaalselt paiknevas mootoris liiguvad kolvid üksteisega vastassuunalistelt ja horisontaalsuunas. Subaru on boksermootorile truuks jäänud juba 50 aasta vältel, kuna sel on teiste mootoritüüpide ees palju eeliseid, see on vastupidav ja usaldusväärne.

LOE LÄHEMALT

sümmeetriline nelikvedu

Tehnoloogia

Subaru pidev sümmeetriline nelikvedu jaotab jõuülekande kõigi rataste vahel, nii püsib auto märjal ja libedal teel paremini. See horisontaalselt ja sümmeetriliselt paigutatud süsteem on hästi tasakaalus madala raskuskeskmega, nii sujub sõit stabiilsemalt ja ohutumalt.

käigukastid

Tehnoloogia

Lineartronic CVT automaatkast valib just sobiva vahemiku, et käiguvahetused oleksid sujuvad – nii töötab mootor kõige tõhusamas pöördevahemikus, kiirendab sujuvalt ja efektiivselt ning sõit sujub ladusalt ja kütusesäästlikult. Lineatronicuga on kaasas Subaru aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem. Vaikimisi moment on ees 60% ja taga 40%, kuid tegelike teeolude järgi saab seda reguleerida ka suhtele 50/50.

Turvalisus
 • Turvalisus
 • Euro NCAP
Turvalisus

Turvalisus

ELA TÄIS GRAAFIKUGA. ELA TÄIEL RINNAL

Kuhu sa ka ei läheks, mida sa ka ei teeks – funktsionaalne Impreza tagab sinu ja su kaaslaste turvalisuse. Subaru põhitehnoloogiale toetuv Impreza pakub mugavust ja meelerahu nii juhile kui kaassõitjatele. Sinu usaldusväärne kaaslane Impreza annab sulle enesekindlust, ükskõik mis teel ees ootab.

LOE LÄHEMALT

Euro NCAP

Turvalisus

KÕIGE TURVALISEM VÄIKE PEREAUTO
EURO NCAP TESTIS


MUUDA IMPREZA TÕELISELT OMANÄOLISEKS

Iga Impreza väljendab juba algselt talle eriomast karakterit.
Kuid soovi korral on võimalik seda kohandada oma stiilile,
valides endale meelepärast laiast lisavarustuse sortimendist.

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi