location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
VERSIOON

VERSIOON

GT/GT-N

VersioonHindKäigukast
GT 26 900  Lineartronic
GT-N 30 300 € Lineartronic

GT-S

VersioonHindKäigukast
GT-S 32 900  Lineartronic
360°

360°

vaade

Crystal Black Silica
Välimus

Välimus

Teatud punktis on vorm ja funktsioon võrdse kaaluga ning disain ja tehnoloogia sulavad üheks. Levorg paikneb just selles tulipunktis, kus igas detailis on ühendatud funktsionaalsus ja silmarõõmustav esteetika.

Välimus varustus

Interjöör
 • Interjöör
 • Mugavus
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

Interjöör

Levorgi istudes saad mõelda vähem “interjöörist” ja rohkem “oma isiklikust ruumist”. Nagu sinu töökoht või elutuba, kus veedad suure osa oma ajast , laseb ka Levorgi salong tunda rahuldust pehmetest ja kvaliteetsetest, ajale vastupidavatest materjalidest. Siin põimuvad hea maitse ja kõrge klass – peegeldades sinu enese tundeid.

INTERJÖÖRI DETAILID

Mugavus

Interjöör

Uue, täiustatud funktsioonidega SUBARU STARLINK* infotainment-süsteemiga saad ligipääsu veebiraadiole, erinevatele rakendustele ja muule põnevale materjalile. Kirgast, 7” HD puuteekraani saad lehitseda ja suumida, aga võid süsteemi juhtida ka roolil asuvate multifunktsionaalsete nuppude abil. Ja kui sa ei leia lemmikmuusikat raadiost, saad USB või AUX sisendi kaudu ühendada süsteemiga omaenda nutiseadme.

 

* Juht vastutab alati sõiduohutuse eest. Hoidu kasutamast puuteekraani sõidu ajal. Sõltuvalt asukohamaast võivad lisanduda sideteenuse vm tasud.

Mitmekülgsus

Interjöör

Levorg on loodud neile, kes armastavad elada täiel rinnal. Ülimalt mitmekülgne, mahuka pagasiruumi ja paindlike ruumilahendustega, laseb ta sul nautida igat elus ettetulevat seiklust, sportlikku ettevõtmist või hobi.

360°

Interjöör

 

 

eyesight

eyesight

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Levorgis sõites sinu turvatunnet.

Loe lähemalt Eyesight

Tehnoloogia
 • BOXER MOOTORID
 • SÜMMEETRILINE NELIKVEDU
 • Käigukastid
BOXER MOOTORID

Tehnoloogia

Selles, Subaru boksermootorite pere uusimas tulijas, on saavutatud täiuslik tasakaal jõudluse, võimsuse ja madalate emissiooninäitajate vahel. Kasutades otsesissepritset ja kahe sisendiga turbolaadurit, on see uus mootor väiksema töömahu juures eelkäijatega võrreldes võimsam ja vähema kütusekuluga.

Loe Lähemalt boxer mootorid

SÜMMEETRILINE NELIKVEDU

Tehnoloogia

Sümmeetriline nelikvedu on põhjusega kogu maailmas hinnatud. Nõudlikes teeoludes pakub see kindlust ja meelerahu, samas, kui teised sõidukid ei suudagi alati veojõudu ühtlaselt kõigile ratastele jagada. Nelikveo eelised on silmnähtavad – stabiilsem kurvisõit, tõhusam haarduvus libedates oludes ja parem kiirendusvõime. Kokkuvõtteks on sõit lihtsam, ohutum ja nauditavam.

Loe lähemalt sümmeetriline nelikvedu

Käigukastid

Tehnoloogia

Nelikveolise sõiduauto kontseptsioon oli midagi täiesti uut, kuni Subaru seda laiale maailmale tutvustas. See muutis hoiakuid nelikveo suhtes igaveseks ning sama trendi jätkab nüüd uusim Lineartronic CVT automaatkast Levorgil. Tundlik ja kerge käiguvahetus, mis purustab käibelolevad standardid oma enneolematu täpsuse ja elava loomuga.

TURVALISUS
 • Aktiivne turvalisus
 • Passiivne turvalisus
Aktiivne turvalisus

TURVALISUS

Mitmed Levorgi tehnilised lahendused, mis suurendavad sõidurõõmu, on abiks ka juhi ja reisijate turvalisuse tagamisel. Hea ja ettearvatav juhitavus, kindel teelpüsivus ja parem nähtavus aitavad juhil vältida võimalikke ohuolukordi juba enne nende tekkimist.

Tutvu aktiivne turvalisus

Passiivne turvalisus

TURVALISUS

Levorg kaitseb sõitjaid avarii korral tippklassi turvavarustuse ning mitmete tehnoloogiliste lahendustega. Turvapatjade süsteem, aktiivpeatoed esiistmetel, sissetõmbuvad pedaalid ja eelpingutitega 3-punkti turvavööd – kõik mõeldud sõitjate otseseks kaitseks.

Tutvu passiivne turvalisus


Muuda Levorg tõeliselt omanäoliseks

Kuigi iga Levorg väljendab juba algselt talle eriomast karakterit,
saad Subaru lisavarustuse abil oma Levorgi kohandada vastavaks oma elustiiliga.
Lisades mugavust, funktsionaalsust või isikupära, võid olla kindel,
et kõik Subaru lisavarustuse detailid on kvaliteetsed ja samaväärsed sinu uue Subaruga.

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi