SUBARU XV

KÕIK KOMPAKTSES FORMAADIS

Olen huvitatud

Subarus seame me turvalisuse alati esikohale. Seda nii autode kui ka teie igapäevaste toimetuste osas. Eriolukorrast tulenevalt teeme nüüd erakordse pakkumise - täisvarustuses nelikveolise Subaru XV hind alates 22 990 eurost / kuumakse alates 220 eurost.

Lisaks on meiega kontakteerumine nüüdsest märksa lihtsam. Täida allpool oma kontaktandmed ja me võtame Sinuga ise ühendust! Lihtne, kontaktivaba ja mis kõige olulisem - TURVALINE!

*Kuumakse näidisarvutus: Liisingu igakuine kuumakse on 219.71 eurot 60 kuulise lepingu korral ja krediidi kulukuse esialgne määr 2.82% aastas järgmistel kasutusrendi tüüpi liisingfinantseerimise näidistingimustel: sõiduk hinnaga 22 990 eurot koos käibemaksuga; sissemakse 3448.50 eurot (15% sõiduki hinnast); jääkväärtus 35% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 19 541.50 eurot; intressimäär 2.85% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 2.85%; 04. mai 2020 seisuga oli kuue kuu euribor –0,1360 (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kuue kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 225 eurot. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 13 182.60 eurot ja krediidi kogukulu 24 930.79 eurot. Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising, tegemist on tüüpnäitega ja tegelikud pakutavad tingimused võivad erineda. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses. Kampaania kehtib kuni autosid jagub.

MIS TEISTEL EKSTRA,
ON MEIL STANDARD.

Me ei tee kunagi kompromisse ohutuse, nelikveo või mugavuse arvelt. Parim, mis meil pakkuda, on kõigis meie autodes alati põhivarustuses. See on loonud ainulaadse suhte meie ja klientide vahel, mille üle oleme väga uhked.

KOMPLEKTEERI OMA SUBARU XV X-TRA KÕIGEGA

Alati põhivarustuses:
Alati võimalik lisada:

Ja palju muud, mis teeb Subaru XV-st sulle sobiva. Kliki lisatarvikute vaatamiseks.

1.6
RIDGE

Alates
22 990 €

2.0 e-BOXER
ACTIVE

Alates
29 900 €

2.0 e-BOXER
RIDGE

Alates
30 900 €

2.0 e-BOXER
SUMMIT

Alates
33 900 €

*Kuumakse näidisarvutus: Liisingu igakuine kuumakse on 219.71 eurot 60 kuulise lepingu korral ja krediidi kulukuse esialgne määr 2.82% aastas järgmistel kasutusrendi tüüpi liisingfinantseerimise näidistingimustel: sõiduk hinnaga 22 990 eurot koos käibemaksuga; sissemakse 3448.50 eurot (15% sõiduki hinnast); jääkväärtus 35% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 19 541.50 eurot; intressimäär 2.85% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 2.85%; 04. mai 2020 seisuga oli kuue kuu euribor –0,1360 (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kuue kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 225 eurot. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 13 182.60 eurot ja krediidi kogukulu 24 930.79 eurot. Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising, tegemist on tüüpnäitega ja tegelikud pakutavad tingimused võivad erineda. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses. Kampaania kehtib kuni 31.07.2020

KÕIK VAJALIK KOMPAKTSES FORMAADIS

Subaru XV pakub kõike, mis teeb Subarust Subaru. Nelikvedu, kõrge kliirens, ruumikas salong, vastupidav korpus ja maailmatasemel ohutus. Mudel on ehitatud Subaru uuele platvormile ja Euro NCAP on andnud sellele oma klassi kõige turvalisema auto tiitli.

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM

EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad auto ees olevat teed. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Loe lähemalt EyeSight süsteemi kohta

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. See tagab juhi parema turvalisuse ning sa ei pea kunagi veojõu pärast muretsema.

Loe lähemalt nelikveo kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Subaru XV-l on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tugev ja jõuline disain näitab, et see auto on loodud kasutamiseks. Kõrge kliirens võimaldab sõita kõikjal ning muudab autosse sisenemise ja sealt väljumise mugavaks.

LISAELEKTRIAJAMIGA BOKSERMOOTOR

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lihvida omadusi, mida autoomanikud kõige enam hindavad.

Loe lähemalt e-Boxeri kohta

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED. SEES JA VÄLJAS.

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Subaru XV-le oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

Vaata lähemalt

RUUMI ON KÕIGE JAOKS

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Subaru XV-d on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised.

Lisavarustus

Broneeri proovisõit

Proovisõit

Leia edasimüüja