SUBARU XV

SUBARU XV

KÕIK VAJALIK KOMPAKTSES FORMAADIS

Subaru XV pakub kõike, mis teeb Subarust Subaru. Nelikvedu, kõrge kliirens, ruumikas salong, vastupidav korpus ja maailmatasemel ohutus. Mudel on ehitatud Subaru uuele platvormile ja Euro NCAP on andnud sellele oma klassi kõige turvalisema auto tiitli.

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM

EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad auto ees olevat teed. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Loe lähemalt EyeSight süsteemi kohta

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. See tagab juhi parema turvalisuse ning sa ei pea kunagi veojõu pärast muretsema.

Loe lähemalt nelikveo kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Subaru XV-l on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tugev ja jõuline disain näitab, et see auto on loodud kasutamiseks. Kõrge kliirens võimaldab sõita kõikjal ning muudab autosse sisenemise ja sealt väljumise mugavaks.

LISAELEKTRIAJAMIGA BOKSERMOOTOR

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lihvida omadusi, mida autoomanikud kõige enam hindavad.

Loe lähemalt e-Boxeri kohta

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED. SEES JA VÄLJAS.

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Subaru XV-le oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

Vaata lähemalt

RUUMI ON KÕIGE JAOKS

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Subaru XV-d on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised.

Lisavarustus

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJAKui vajad spetsialistide abi või soovid proovisõitu teha, võta ühendust lähima esindusega.