SUBARU TASUTA UPGRADE.

KÕRGEMA VARUSTUSTASEMEGA AUTO MADALAMA TASEME HINNAGA!

Kas sulle meeldiks, kui lennureisil palutakse sul kitsast tagareast ootamatult mugavasse äriklassi kolida? Või hotelli saabudes ulatatakse tavatoa asemel hoopis sviidi võtmed? Tundub nagu lotovõit!

Aga Subaru just niimoodi üllatabki - nüüd saad madalama varustustaseme hinnaga kuni 3000 eurot kallima sõiduki. Vali ruumikas Outback ning Subaru tõstab sind sama raha eest astme võrra kõrgema varustustasemega autosse. 

Eripakkumine kehtib piiratud koguses laoautodele kuni autosid jätkub. Eripakkumist ei saa kombineerida ühegi teise sooduspakkumisega.SUBARU OUTBACK

TURVALINE, MÕNUS JUHTIDA
JA SUUTLIK KA
RASKETES OLUDES

Outbackil on esmaklassiline ohutus, ruumikus ja pukseerimisvõime. See on ideaalne neile, kes otsivad autot, mis sobib kogu perele. Outback oli maailmas esimene omataoline ja püsib endiselt tipus.

Outbacki väljatöötamisel oleme mõelnud ennekõike omanikule. Esmatähtsad on mahutavus, otstarbekus ja pukseerimisvõime – omadused, mis aja jooksul on teinud Outbackist aktiivsete perede lemmiku ja esimese valiku neile, kes ei soovi tingida ohutuse, praktilisuse ja mugavuse arvelt.

Suured klaaspinnad ja kitsad piilarid annavad Outbackile oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda teeb juhtimise ohutumaks ja pingevabamaks.

Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega. See on Subaru firmamärk ja suurepärane näide esmase ohutuse parimast tasemest.

Subaru eesmärk on teha maailma ohutumaid autosid ning kõik testid näitavad, et oma uute autodega oleme õigel teel. Siht on see, et keegi ei tohiks viga saada ei Subaru sees ega Subaru tõttu. Meie eesmärk on kaitsta mitte üksnes autosviibijaid, vaid ka teisi liiklejaid nagu jalgratturid ja jalakäijad.

Outbackil on palju omadusi, mis teevad aktiivse elu lihtsamaks. Integreeritud katusereelingud, suur ruudukujulise avausega pakiruum on vaid mõned neist.

 

SUUREM TURVALISUS

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS

Uus Outback loeb sõidukiirust piiravaid liiklusmärke ja ühendab selle teabe kiirushoidiku süsteemiga.

KOHANDUVAD KAUGTULED

Vastutulevate või eessõitvate sõidukite tuvastamisel reguleeritakse kaugtulede valgusulatust ning muudetakse see ala hämaramaks, samas kui ülejäänud osa teest jääb endiselt eredalt valgustatuks. Lisaks järgivad kurvisõidutuled käänulistel teedel rooli pööramist.

NÄOTUVASTUS

Näotuvastustarkvaraga infrapunakaamera jälgib pidevalt teie silmaliigutusi ning kui teie tähelepanu hajub või hakkate magama jääma, hoiatab see teid heli ja valgusmärguannetega.

LISAFUNKTSIOONID

SISSEEHITATUD KATUSERAAM

Sisseehitatud katuseraamiga katusereelingud, mis on ühe käega hõlpsasti reguleeritavad. Alati teiega, kasutamiseks valmis ja praktiline.

PUUTEVABA AVAMINE

Anduri abil saate tagaluugi hõlpsasti käeliigutusega avada.

STARTEX ISTMEKATTED

Üks uudseks lahenduseks on StarTex istmekatted, mis on vett tõrjuvad, vastupidavad ja kergesti puhastatavad.

LISATEAVE OUTBACKI KOHTA

11,6-TOLLINE EKRAAN

Oleme alati olnud uhked Outbacki infosüsteemide üle. Uue vertikaalse 11,6-tollise puuteekraaniga on Outback teinud aga suure arengu. Selle kaudu saate juhtida enamikku auto funktsioonidest ning otse loomulikult ühildub see nii Apple CarPlay kui ka Android Autoga

KLIIRENS

Outbackiga on alati olnud lihtne igale poole pääseda, kuid 213 millimeetrini tõstetud kliirensiga saab nüüd veelgi vabamalt liigelda.

UUS VEERMIKUARHITEKTUUR

Outback põhineb Subaru uuel veermikuarhitektuuril. Eelmisega võrreldes on see kaks korda jäigem. Lisaks tagab see veel suurema turvalisuse, täiustatud mugavuse ja vaiksema salongi.

Kas soovite lisateavet?

Võtke ühendust edasimüüjaga