OUTBACK

Leia edasimüüja

 

OUTBACK PEAK
Täisvarustuses eriversioon baasmudeli hinnaga

Piiratud koguses valminud unikaalne erimudel neile, kes väärivad vaid parimat.
Ei mingeid kompromisse turvalisuse, võimekuse, mugavuse … ega luksuse osas.

Kampaania hind 32 500 €
(Tavahind 37 500 €)

Erihind kehtib kuni autosid jagub.

SUBARU OUTBACK

RUUMIKAS. VASTUPIDAV. OHUTU.

Outbackil on olemas kõik, mida Subaru omanikud armastavad. Sellel on ületamatu ohutus, ruumikus ja pukseerimisvõime. See on ideaalne neile, kes otsivad autot, mis sobib kogu perele, nii suurtele kui väikestele.

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES

Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. See tagab juhi parema turvalisuse ning sa ei pea kunagi veojõu pärast muretsema.

Loe lähemalt nelikveo kohta

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM

EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad kõike auto ees oleval teel. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Loe lähemalt EyeSight süsteemi kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Outbackil on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tagauste läve laiad astmed aitavad ulatuda katusele kinnitatud asjadeni. Ohtralt hoiukohti ja topsihoidikuid. Märkimist väärib ka oma klassi suurim reguleeritava seljatoega tagaiste.

 

Broneeri proovisõit

Proovisõit

Leia edasimüüja

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED. SEES JA VÄLJAS.

Outbackis on ühendatud kahe maailma parimad jooned: tugev ja vastupidav väline pool koos nutikalt kujundatud interjööriga, mis muudab kõik sõidud mugavaks, turvaliseks ja mõnusaks. Vaata lähemalt, mida Outback sul teha võimaldab.

Vaata lähemalt

RUUMI ON KÕIGE JAOKS

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Outbacki on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised. Suur sileda põrandaga pakiruum mahutab kuni neli 80-liitrist kohvrit.

Lisavarustus