OUTBACK PEAK

Eriseeria

Täisvarustuses eriversioon baasmudeli hinnaga

Piiratud koguses valminud unikaalne erimudel neile, kes väärivad vaid parimat.
Ei mingeid kompromisse turvalisuse, võimekuse, mugavuse … ega luksuse osas.

Kampaania hind 32 500 €
(Tavahind 37 500 €)

Erihind kehtib kuni 31.07.2020 või kuni autosid jagub.

SUBARU OUTBACK

LOO
SIDE OMA
MAAILMAGA

TEERAJAJA

ESIMENE KROSSOVER

Nüüd ei pea loobuma enam ühestki seiklusest. Outback inspireerib sinu enesekindlust ja nihutab piire, viies sind, kuhu iganes soovid.

Ilmekas välisdisain toetab tema visa ja jõulist personaalsust, täiustatud salongis saad nautida rafineeritud materjale ja inimsõbralikke tehnilisi lahendusi. Võid end rahulikult tunda ja olla täiesti kindel, et Outbackis on kõik sulle vajalikud seadmed mugavalt käeulatuses.

SOOVID TEHA PROOVISÕITU?

Parim viis Foresteriga tutvuda on teha proovisõit.
Meie edasimüüjad ootavad sind

Broneeri proovisõit

SUURIM NELIKVEOLISTE MAAILMAS

Nelikvedu on kuulunud Subaru DNA-sse alates 1972. aastast ning praktiliselt kõik meie mudelid veavad nelja rattaga. Toodame ja müüme igal aastal üle miljoni nelikveoga sõiduki. See on 50% rohkem kui Audi ja kaks korda rohkem kui Land Rover, mis teeb meist maailma suurima nelikveoliste tootja.

Loe lähemalt meie nelikveo kohta

OHUTUS

Subaru ehitab maailma ohutumaid autosid ja on keskendunud kõrgeima turvalisuse saavutamisele alates 1958. aasta algusest. Juba 1960ndatel viis tehas ise läbi kokkupõrkekatseid. Subarul oli juba varakult kokkupõrkel kokkuvarisev roolisammas ning boksermootori kasutuselevõtuga kindlustas Subaru selle, et kokkupõrke korral ei tungi mootor reisijatesalongi, vaid libiseb auto alla. 

Loe lähemalt turvalisuse kohta

PAINDLIKUD LAHENDUSED

SEST SINU VAJADUSED
MUUTUVAD PIDEVALT

VÄLIMUS / INTERJÖÖR

Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks.

Loe rohkem välimuse või interjööri kohta

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE

Outbackis on kõige vajaliku jaoks rohkelt ruumi. Pakiruum mahutab kuni neli 80 l kohvit ja sile põrand teeb pagasi paigutamise mugavaks. Tagaistmed on hetkega 60/40 suhtes kokku klapitavad, nii saad vedada suuri esemeid ning vajadusel jääb koht ka tagaistujale.