location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

OUTBACK

 

ERIPARTII NÜÜD EESTIS!

 

Hinnakiri Spetsifikatsioon

OUTBACK

 

ERIPARTII NÜÜD EESTIS!

 

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Gallerii

Versioon

Versioon

Versioon  Hind Käigukast
2.5i Active 32 500 € Lineartronic
2.5i Ridge 34 400 € Lineartronic

Versioon  Hind Käigukast
2.5i Summit 38 500 € Lineartronic
360°

360°

vaade

Wilderness Green
VÄLIMUS

VÄLIMUS

MISKI EI HOIA SIND TAGASI

Tee julgeid plaane. Outback suudab läbida pea iga sinu valitud tee ja tänu omas klassis säästlikuimale SUBARU BOXER mootorile, viib sind veelgi kaugemale, kui eales varem. Jõulise välimuse ja suutlikkusega, visa ja vastupidav, suudab ta rajada tee ka sinna, kus seda enne polnud.Outback inspireerib sinu enesekindlust ja nihutab piire, viies sind, kuhu iganes soovid. Ilmekas välisdisain toetab tema visa ja jõulist personaalsust, täiustatud salongis saad nautida rafineeritud materjale ja inimsõbralikke tehnilisi lahendusi.

Välimus varustus

INTERJÖÖR
 • Interjöör
 • TEHNOLOOGIA
 • Mugavus
 • Mitmekülgsus
 • 360°
Interjöör

INTERJÖÖR

HAARA IGA HETKE

Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks.

INTERJÖÖRI DETAILID

TEHNOLOOGIA

INTERJÖÖR

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA, MIS TOIMIB LAITMATULT

Löö oma igapäevarutiin särama. Outbacki leidlik disain ja tehnoloogilised lahendused on erakordselt hästitoimivad ja praktilised. Keskkonsoolis asuv 7” puuteekraan ja näidikuteplokis paiknev LCD-ekraan võimaldavad ligipääsu kõigele vajalikule. Sinu käsutuses on 12 Harman/ Kardon kõlariga*2 premium-klassi või standardne, 6 kõlariga audiosüsteem. Lisaks on kogu süsteem nutiseadmetega kokkusobiv, mis teeb ühendumise imelihtsaks.*1

Loe Lähemalt

Mugavus

INTERJÖÖR

SALONG, MIS VASTAB SINU OOTUSTELE

Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks.

Mitmekülgsus

INTERJÖÖR

PAINDLIKUD LAHENDUSED

Outbackis on kõige vajaliku jaoks rohkelt ruumi. Pakiruum mahutab kuni neli 80 l kohvit ja sile põrand teeb pagasi paigutamise mugavaks. Tagaistmed on hetkega 60/40 suhtes kokku klapitavad, nii saad vedada suuri esemeid ning vajadusel jääb koht ka tagaistujale.

360°

INTERJÖÖR

Osa näidatud varustusest ei pruugi olla Eestis saadaval. 

EYESIGHT

EYESIGHT

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight*1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid.*2 Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Outbackis sõites sinu turvatunnet. 

Loe lähemalt Eyesight

TEHNOLOOGIA
 • boxer mootorid
 • Sümmeetriline nelikvedu
 • Käigukastid
 • X-Mode
boxer mootorid

TEHNOLOOGIA

Subaru boksermootori horisontaalselt asetsevad kolvid paiknevad üksteise suhtes 180-kraadise nurga all, võimaldades teiste mootoritüüpidega võrreldes lamedamat ehitust. See annab mootorile ja sõidukile tervikuna madalama raskuskeskme ja väliskuju ning enam balansseeritud kaalujaotuse.

Loe lähemalt boxer mootorid

 

 

 

 

Sümmeetriline nelikvedu

TEHNOLOOGIA

Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad esile uue Outbacki vaimustavalt elava loomuse. Subarule on omane pakkuda juhile rooli taga kindlustunnet, seda tänu sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori kooslusele, mis kannab võimsuse alati tasakaalustatult üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja
dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

Loe lähemalt Sümmeetriline nelikvedu

Käigukastid

TEHNOLOOGIA

Suurendamaks Subaru boksermootori ja sümmeetrilise nelikveo efektiivsust, aitab variaatorülekandega Lineartronic CVT käigukast püsida mootoril ideaalses pööretevahemikus, parandades nii Outbacki kütusesäästlikkust. Variaatorkast tagab 2.5i mootoriga kerge, sujuva ja tundliku sõidu. Arvestades sõiduki kiiruse ja mootoripöörete muutusi, laseb variaator juhil kiirendamise ajal tunda käiguvahetuse momente ning loob sellega auto ja juhi vahele tugeva sideme.

Loe lähemalt käigukastid

X-Mode

TEHNOLOOGIA

Sõites võimeka Outbackiga, jääb sinu teele väga vähe takistusi. Sümmeetriline nelikvedu kindlustab suurepärase haarduvuse lumisel, märjal või lihtsalt halval teel. Tänu maastikusõidu abisüsteemile X-MODE ja mägipidurile on käsitsetavus järskudel nõlvadel ning metsikul maastikul imehea.

LOE LÄHEMALT  X-Mode

TURVALISUS
 • Aktiivne
 • AKTIIVNE Passiivne OHUTUS
Aktiivne

TURVALISUS

Viis tähte Euro NCAP turvatestis

Euro NCAP (European New Car Assessment Program) turvatestis on Outback saavutanud maksimaalse tulemuse – viis tähte.

AKTIIVNE Passiivne OHUTUS

TURVALISUS


MUUDA OUTBACK TÕELISELT OMANÄOLISEKS

Subaru lisavarustusega saad viia Outbacki vastavusse oma elustiiliga.
Lisades mugavust, funktsionaalsust või isikupära, võid olla kindel,
et kõik Subaru lisavarustuse detailid on kvaliteetsed ja samaväärsed sinu uue Subaruga.

Lisavarustus

Lisavarustus

 • Transport

 • Praktilisus

 • Kaitse

 • Välimus

 • Interjöör

 • Ohutus

 • Veljed

 • Mootori eelsoojendi

 • Audio ja navigatsioon