Solterra

Nüüd kaua oodatud uuendustega!

Uus ergonoomilisem juhi keskkond

Kolmefaasiline laadimine

Aku eelsoojendus laadimise ajal

Subaru Solterra

100% SUBARU
100% ELEKTRILINE

Uues Subaru Solterras on olemas kõik, mida ühelt Subarult ootad. Erakordselt rikkalikus põhivarustuses sisalduvad muuhulgas ka nelikvedu ja kõik meie ohutussüsteemid. Ainus erinevus on, et see sõidab elektri jõul. Lausa üle 460 km, kui peaks vajadus tekkima.

Tugev kerekonstruktsioon ja tipptasemel juhiabisüsteem, mis pakub kõigi autos ja sellest väljaspool viibijate jaoks suurimat ohutust.

Subaru sümmeetriline nelikvedu, mis tagab oma klassi parima juhitavuse ja ohutuse teel ning suurepärase sõidutunnetuse.

Praktiline vastupidavus, ohtralt ruumi ja nutikaid funktsioone, tänu millele saab muretult autosse pakkida kõik vajaliku, alates väikseimatest kottidest kuni vabaajategevuste koguka varustuseni.

Just seda ootab ja hindab Subaru autode puhul põlvkondade viisi omanikke. Nüüd on esmakordselt võimalik saada kõik need omadused autos, mis töötab täielikult elektri jõul.

Igakülgne ja põhjalik ohutus

Just seda ootab ja hindab Subaru autode puhul põlvkondade viisi omanikke. Nüüd on esmakordselt võimalik saada kõik need omadused autos, mis töötab täielikult elektri jõul.

Käsud ja juhtimine

Solterra juhikoha paigutus kajastab Subaru disainifilosoofiat: nähtavus, lihtsus ja kasutusmugavus. Ohutuks sõiduks oluline teave kuvatakse alumisel näidikupaneelil ja hea nähtavusega konsoolil.

Nelikvedu
ja X-Mode maastikuabi

Tänu 210 mm kliirensile ja Subaru pidevale nelikveole saad minna kohtadesse, kuhu traditsiooniliste elektrisõidukitega ei jõua. 

Teie teenistuses

Subaru on praktiline nii argielus kui ka vabal ajal. Solterral on ruumikas ja funktsionaalne pakiruum, mille põranda saab seada kahte asendisse: kõrges asendis on sileda põhjaga pakiruumi mugav täita ning madalas asendis on võimalik pakiruum mahtu veelgi suurendada. Solterra pakiruum mahutab kuni 452 liitrit lasti (VDA).

Laadimine

Suur sõiduulatus ja ühilduvus suure võimsusega laadijatega ainult toetavad Solterra praktilisust. 150 kW kiirlaadijaga on 30 minutiga võimalik saavutada kuni 80%. Saadaval on ka laetuse ja muude funktsioonide kaugjälgimisfunktsioon nutitelefoni kaudu.

Subaru Care - Püsi ühenduses

Sõiduki ja autosisese multimeediasüsteemiga ühendatud Subaru Care mobiilirakendus pakub teile uut ühendatuse ja mugavuse taset. See on saadaval nutitelefoni kaudu ja annab teile kaugjuurdepääsu ning võimaldab hallata suurt hulka teavet ja funktsioone, hoides teid Solterraga ühenduses - isegi kui te parasjagu selles ei istu.

Naudi oma Subarut pikki aastaid

Nagu igal Subarul, on ka Solterral viieaastane garantii ja see on loodud kaua ja usaldusväärselt vastu pidama. Solterra akud on konstrueeritud eesmärgiga säilitada isegi 8 aasta pärast oma võimsusest 70 protsenti.

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA

 

Leia edasimüüja