soltera_logo.png

Video shows the North American specification.

Uue Subaru Solterra Euroopa esmaesitlus

Subaru esimene akutoitel pereauto on jõudmas Euroopasse! See Foresteriga sarnase suurusklassiga linnamaastur pakub kõike, mida olete harjunud Subarult ootama: kõrgeimal tasemel ohutust, töökindlust, rikkalikku põhivarustust ja võimekat nelikvedu.

Esmakordselt on parimas vormis olev Subaru nüüd saadaval elektrilisena, seda juba 2022. aasta keskpaigast, kui uhiuus Solterra meie müügiesindustesse jõuab.  

Solterra i skogen

Nimi Solterra on ladinakeelsete sõnade „sol“ ja „terra“ liitmise tulemus. Eesti keeles tähendavad need vastavalt päikest ja emakest maad.

solterra i solnedgång
Solterra i skogen

Valisime selle nime, et näidata tunnustust ja austust meie koduplaneedi

strålkastarna släckta

 ja taevakeha vastu, mille energia on elu alus.

Solterra bredvid en gunga
brun interiör

See esindab eesmärki säilitada Subaru traditsioonilisi väärtusi ka tulevikus. Võimalust pääseda loodusele lähemale akutoitel elektrisõidukiga. Minna edasi ja naasta tagasi koju ka siis, kui tee saab otsa. Needsamad omadused iseloomustavad ka meie traditsioonilisi mudeleid: Subaru XV, Forester ja Outback. Solterra on täiesti uus linnamaastur, mis on kõike seda, mida Subarult võib oodata. Ühe erinevusega - see on täiesti elektriline.

Kas soovid rohkem teada saada ja olla esimeste proovisõitjate hulgas?

Telli teavitused ning saad värskeimad Subaru Solterra uudised ja uuendused otse oma postkasti. Hoiame Sind kursis kõige olulisega niipea, kui Solterra arendusmeeskond on need avalikustanud. Kui turuletoomise aeg läheneb, kutsume Sind tutvustusele.

Räägi meile endast

Subaru toob 2022. aastal välja uue täiselektrilise mudeli Solterra. See on akutoitega linnamaastur, mis pakub kõike, mida olete harjunud Subarult ootama: kõrgeimal tasemel ohutust, töökindlust, rikkalikku põhivarustust ja võimekat nelikvedu.

Subaru Solterra on Foresteriga sarnase suurusklassiga linnamaastur, mis põhineb täiesti uuel veermikuarhitektuuril e-Subaru Global Platform. Nagu Subarul tavaks, on meie selge eesmärk tagada maailmaklassi ohutus ja stabiilsed sõiduomadused mistahes oludes. Neid põhiväärtusi arvestatakse iga Subaru mudeli väljatöötamisel, olenemata nende tehnilisest ülesehitusest.

Tule meiega teekonnale maailma esmaesitlusest eeloleval talvel kuni Eestis turuletoomiseni 2022. aastal. Uudiseid ja informatsiooni Subaru Solterra kohta lisame siia lehele jooksvalt juurde.