soltera_logo.png

Esmaesitlus läheneb!

Uue Subaru Solterra kauaoodatud esmaesitlus läheneb kiiresti – pane end valmis, üllatud kindlasti meeldivalt.

Solterras on olemas kõik, mis on teinud Subarust nii erakordse kaubamärgi. Maailma juhtiv ohutussüsteem, maksimaalselt varustust juba baasmudelil ja muidugi standardiks saanud nelikvedu.

Leia edasimüüja

Tugev kerekonstruktsioon ja tipptasemel juhiabisüsteem, mis pakub kõigi autos ja sellest väljaspool viibijate jaoks suurimat ohutust.

Subaru sümmeetriline nelikvedu, mis tagab oma klassi parima juhitavuse ja ohutuse teel ning suurepärase sõidutunnetuse.

Praktiline vastupidavus, ohtralt ruumi ja nutikaid funktsioone, tänu millele saab muretult autosse pakkida kõik vajaliku, alates väikseimatest kottidest kuni vabaajategevuste koguka varustuseni.

Solterra
Solterra

Just seda ootab ja hindab Subaru autode puhul põlvkondade viisi omanikke. Nüüd on esmakordselt võimalik saada kõik need omadused autos, mis töötab täielikult elektri jõul.

Praktiline elustiil

Subaru on praktiline nii argielus kui ka vabal ajal. Solterral on ruumikas ja funktsionaalne pakiruum, mille põranda saab seada kahte asendisse: kõrges asendis on sileda põhjaga pakiruumi mugav täita ning madalas asendis on võimalik pakiruum mahtu veelgi suurendada. Solterra pakiruum mahutab kuni 475 liitrit lasti (VDA).

Nelikvedu ja X-Mode põhivarustuses

Tänu 211 mm kliirensile ja Subaru sümmeetrilisele nelikveole saad minna kohtadesse, kuhu traditsiooniliste elektrisõidukitega ei jõua.

Kui lisada veel Solterra kahe elektrimootori sujuv lineaarne väljund, on tulemuseks suurepärane veojõud ja võimekus igasuguse kattega teedel ja mistahes ilmastikutingimustes.

Ning kuna elektrimootori võimsusülekanne on kiirem, siis toimetab põhivarususes olev Subaru maastikuabi X-Mode nüüd eriti tõhusalt.

Ohutus on põhivarustuses

Kõik ohutussüsteemid on põhivarustuses. Muu hulgas elektrooniline juhiabi, mis aitab juhil ohtu tuvastada ja selle eest hoiatada ning mis hädaolukorras sekkub, et vältida kokkupõrkeid nii paigalolevate kui liikuvate objektidega, sealhulgas inimeste ja loomadega.

Suurem osa ohutusfunktsioonidest on paljudele varasemast juba tuttavad. Kuid mõni funktsioon on täiesti uus. Nagu näiteks ohutu autost väljumise abi, mis hoiatab juhti, et ta ei avaks ust, kui tagant on lähenemas jalgrattur.

Välimus

 

Interjöör

100% Subaru, 100% elektriline

Enam ei pea ei sina ega tulevased põlvkonnad silmitsi seisma valikuga: Subaru ainulaadsed tugevused või elektriajam? Solterraga saad mõlemad. Tänu kahele 80 kW ja 168 Nm elektrimootorile ning 71,4 kWh võimsusega akule ulatub sõiduulatus tublisti üle 400 km (WLTP). Seda on suurema osa inimeste igapäevaelu jaoks enam kui küll. Kodulaadijaga saab akud täis 6,5 tunniga. 150 kW kiirlaadija laeb akud 0–80% kõigest 30 minutiga.

 

Naudi oma Subarut pikki aastaid

Nagu igal Subarul, on ka Solterral viieaastane garantii ja see on loodud kaua ja usaldusväärselt vastu pidama. Solterra akud on konstrueeritud eesmärgiga säilitada isegi kümne aasta pärast oma võimsusest 90 protsenti.

Rikkalikult varustatud

Solterra on saadaval kolmes varustusastmes. Subarule tüüpiliselt on ka Solterra standardvarustuses peaaegu kõik olemas. Nii on tagatud Subaru traditsioonilised põhiväärtused ja ainulaadsed omadused.

Dark Blue Mica

Dark Blue Mica

Black Mica

Black

Emotional Red

Emotional Red

Precious Metal

Precious Metal

Harbor Mist Grey Pear

Harbor Mist Grey Pearl

Harbor Mist Grey Pearl

Harbor Mist Grey Pearl / Black Mica

Platinum White Pearl Mica

Platinum White Pearl Mica

Kas soovid rohkem teada saada ja olla esimeste proovisõitjate hulgas?

Telli teavitused ning saad värskeimad Subaru Solterra uudised ja uuendused otse oma postkasti. Hoiame Sind kursis kõige olulisega niipea, kui Solterra arendusmeeskond on need avalikustanud. Kui turuletoomise aeg läheneb, kutsume Sind tutvustusele.

Räägi meile endast